Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ez ellen?

Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés

Suliról van szó(eleve én vagyok a csendes aki megse szólal egész nap,egyedül vagyok mindig)

Szóval leszbikus vagyok(természetesen lány) és egyébként nem mondtam el nekik (mivel semmi közük hozzá) de a kinézetemből és a kisugárzásomból tudják🙄🙄És folyamatosan előttem szídják az Lgbt társaságot,sőtt engem is bu...nak.Nem figyelek ezekre,de a suli utolsó 3 hónapjában végig hallgattam ezeket.És elegem van.Nem tehetek erről.

Nagyon hirtelen vérmérsékletű vagyok.Azaz kb 1mp és olyan ideges leszek hogy kinyírom :)

De vissza fogom magam mert nem lehet...

Ezek ellen mit tehetnék?Nem fogom sokáig bírni hidegvérrel



2020. aug. 22. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
4%
Rájöhetsz, hogy igazuk van, és csatlakozhatsz hozzájuk a turbólibsik kifigurázásában
2020. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Először is beszéld meg a szüleiddel, ha még nem tudnak róla. Hidd, el egyfelől megkönnyebbülsz, másfelől pedig tudnak segíteni, hogy megoldódjon a probléma.

Gyerekek vagytok még, de ezzel az emberi méltóságodat tiporják! Nem kell kinyírni senkit, de azért elszomorító, hogy országunk jövője ilyen elfogadó.

2020. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

Először is ne legyél ideges. Ne haragudj rájuk, még gondolatban sem. Tereld el a figyelmed, ez ne essen nehezedre, a jóra koncentrálj, a jóra figyelj, ne a rosszra.

Ne gondold azt, hogy miattad mondják.

És ha ki akarsz állni valakik mellett, akkor azt bátran tedd meg. Azzal nem vagy jó, ha meg sem szólalsz. És azzal sem, ha megszólalsz, mégis félsz.

Imádkozz Istenhez, hogy segíteni tudjon a problémáidon. Mert Isten nem csak egy, hanem az összes problémádon tud segíteni. Akárhányszor problémába ütközöl, imádkozz hozzá, és Isten megsegít. Amikor nyugodt a lelked, akkor tartsd meg a nyugodtságod. Ne gondolj rosszra, örülj a jónak. Isten segíteni fog, hogy átmenj ezen az időszakon.

2020. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Valószínűleg nekik sem a melegekkel van bajuk, hanem magával ezzel az LMBTQPmittomén kultúrmarxista szubkultúrával.
2020. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!