Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A külföldiek miért becsülik...

A külföldiek miért becsülik le a magyarokat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Kik, hol, miért, miben?
2022. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert a nyugati világ kimondatlanul is fajelméletet alkalmaz, amiben mi magyarok valahol a rangsor legalja környékén vagyunk. Talán csak az oroszokat előzzük meg.
2022. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
2. válaszoló! Nem a cigányokról beszélt a kérdező!
2022. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
#3 Tudom. A jelenleg alkalmazott fajelméletben a cigányok a rangsor első felében vannak.
2022. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nem tudok erről, de ha valahol így is adódik...nos, az elmúlt 12 évben tett róla ez az ország, hogy lebecsüljenek..
2022. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
#5 Előtte is ugyanúgy lebecsültek minket, mellesleg amit a kormány csinál, arról nem a magyar emberek tehetnek (legfeljebb akik rájuk szavaztak).
2022. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Talán, mert tudják, hogy nincs mire büszkék lennünk: Obánra, és haverjaira minek kellene büszkének lennünk?
2022. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Ilyenről nem tudok, de nem zárom ki hogy létezhet a jelenség.

Viszont az ellenkezőjét, na azt nagyon is tapasztaltam! Sok magyar mindenki mást lebecsül aki nem magyar, rosszabb esetben még gyűlölködik és utálkozik is rájuk. Szlovákok és románok mint szítokszó, holott mostanra lehagynak minket életszínvonalban és sok másban is, és ez elég gáz. Brüsszelezés, nyugat szídása. Holott ha megnézzük, amit jelenleg a hazai politika művel az eu-n belül, azért sokkal inkább jogos lenne a lenézés és megvetés. De szerintem a többség értelmesebb odakint ennél. Aztán fene tudja.

2022. dec. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shora ***** válasza:
Sajnos mindenhol vannak/lesznek olyan emberek akik lenéznek más nemzetiségeket. Nem kell mindenesetben úgy nézni, mert "magyar vagy". Magyarországon is vannak emberek,akik nem bírják a külföldieket :D Szimplán szarni kell a fejükre, aki művelt normális ember az ilyenbe nem köt bele amúgy sem :)
2023. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!