Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az MBTI-d és a korod, és...

Mi az MBTI-d és a korod, és hogyan éled meg a mindennapokat?

Figyelt kérdés
INFJ, 27/F. Szenvedős, nyögvenyelős. Ügyetlen vagyok, de viszonylag éles ésszel rendelkezem. Ha nem vagyok túlságosan kiégve, szeretek másokat meghallgatni. Viszont, amikor depresszívebb epizódban vagyok, szinte hallani sem akarok emberi interakciókról.

2022. dec. 31. 15:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

INTP 26/N


Több időre van szükségem, hogy egyedül legyek, és azt csinaljam, ami érdekel es amit szeretek, függetlenül attól, hogy hülyeség vagy nem. Az emberi interakciókból mindenhogy elegem van, nem is vagyok benne jó, szerintem lehet autista is vagyok, csak nincs diagnosztizálva. Alap dolgok nem mennek a kommunikacióban.

Viszont ha a szobámban lehetek és az érdeklődési területeimmel foglalkozhatok, teljesen elmerülhetek, az nekem maga a flow. Sőt szerintem nekem erre szükségem van, különben nagyon irritált vagyok.

Csak ugye ezt nem lehet csinálni, helyette marad ez a minden napos monotonitás a mókuskerékben. Ami a halálom.

2022. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1: Nos, igen. Az én tapasztalataim szerint az INxx típusoknak a legnagyobb szopóroller ez az élet.
2022. dec. 31. 16:08
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

INFP-T/20L

Próbálom az életem pozitívabb oldalát nézni, a pesszimizmussal mindig is problémám volt. A mindennapjaimat szeretem csendesen és egyedül tölteni, elég nagy introvertált vagyok. Nem okoz kellemetlenséget másokkal kommunikálni vagy együtt dolgozni ha szükséges, de nagyon hamar ki tud meríteni mentális értelemben ettől független.

2022. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
#3: Jó neked, hogy próbálsz pozitívabb lenni. Nekem egyszerűen nem megy. Benne vagyok a Ni-Ti loop-ban. Pont ezért hiszik azt rólam első blikkre, hogy ISTP vagyok.
2022. dec. 31. 17:04
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

INTJ-T

28/N

Csak poénból töltöttem ki, szerintem nem igaz rám, Párom szerint én vagyok teljesen.

Nálam a mindennapok megélése az változó. Igyekszem örülni az apróságoknak. 🤷🏼‍♀️

2022. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
42%
5-ös válaszoló vagyok, utánanéztem még egyszer. :D Én "unhealthy" típus vagyok, mert túlságosan kritikus vagyok . De amúgy nem hiszek ezekben, az ember élete folyamán annyit változik...
2022. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#5: Ám a T (turbulent) a legvégén nem konstans. Lehet éppen A (assertive) is, ha olyan hangulatban töltöd ki a tesztet. A 16-petsonalities csak akkor jó, ha tényleg megfelelő önismerettel rendelkezel. Ajánlom a Sarkinova-t és a John's test-et. :)
2022. dec. 31. 17:48
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is INTP vagyok, és tökéletesen igaz rám amit az egyes válaszoló leírt 16l
2022. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
#8: Tudom, hogy általánosítani marhaság, de az INTP kvázi a legintrovertáltabb introvertált. Az INFJ-t mondják a legextrovertáltabb introvertáltnak, de rám ez nem érvényes bizonyos traumák miatt (mert ugye azok is befolyásolják a világhoz való hozzáállásodat).
2022. dec. 31. 18:26
 10/27 A kérdező kommentje:
Haha, amúgy érdekes, hogy eddig csak INxx válaszok érkeztek! (Mindenkit felpontoztam.) Hát, igen, az MBTI-ben felülreprezentáltak vagyunk, míg a való életben az INxx emberek a társadalom alig 20%-át teszik ki...
2022. dec. 31. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!