Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt már olyan,...

Veletek is volt már olyan, hogy az életekben lévő embereket úgy éreztétek h nem érdemlitek meg?Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amióta a barátnőm(toxic barátság volt) letiltott (nem volt előzménye a dolognak) azóta állandóan ilyen érzéseim és gondoltotaim vannak.És úgy érzem nem vagyok jó senki számára sem.Úgy érzem akik vannak még emberek(barátok) az életemben azokat nem érdemlem meg mert ők sokkal jobbat érdemelnek mint én.Most pedig még jobban meg utálom magam. Veletek is volt hasonló? Mit lehet ez ellen tenni?

#magány #barátság #toxicbarátnő
2023. jan. 2. 05:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmenni pszichológushoz!

Nemhogy örülnél, ha a toxikus barátnőtől megszabadultál, és értékelnéd a normálisakat.

2023. jan. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont fordítva kellene érezned, hogy ők nem érdemelnek meg téged.Persze kellene tudni,hogy miért tiltott le a barátnőd?
2023. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 A szüleim nem engedik.


#2 Igen tudom de valahogy mégis ez van. Egyik napról a másikra letiltott nem tudom miért az utóbbi hetekben nem voltam sokszor suliban és lettek más barátai de én próbáltam ugyanúgy vele tartani a kapcsolatot. Szerintem lettek mások helyettem.

2023. jan. 4. 02:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és miért tiltották?A szülőknek általában igazuk van. Majd belátod.
2023. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért írod azt, hogy nem volt előzménye, ha a szüleid tiltották? Biztos még kiskorú vagy.
2023. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!