Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szégyelli ennyi ember,...

Miért szégyelli ennyi ember, hogy magyar?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 14:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Hát vannak olyan elemei ennek, amit tényleg lehet szégyellni...
2023. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen fizetések, minimálbérek mellett. Valaki átszámolja euróba azt jót röhög rajtunk. Nem csodálom...
2023. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Franciaországban voltam kint nyáron. Ott közölték velem, kb. hogy Putyin bérencek vagyunk. Orbánoztak egyet.
2023. jan. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Mert van mit, sajnos.. van mit.


Politikailag Európa segg lyuka vagyunk.. akinek van egy kis esze az tudja ez. Na most, ha ezt tudják akkor biztos gondolhatják, hogy milyen emberek választanak meg ilyen kormányt.


Ez csak egy a sok dolog közül.


Egyébként sem volt "jó" hírünk külföldön.

2023. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
26%
Magyarországon politikai kérdésekben a törzsi gondolkodás a jellemző. Van az Orbán-törzs, meg a Nemorbán-törzs. Mindkét oldal elvakultabb hívei készek arra, hogy bármit kijelentsenek, ami a másik csapatra nézve kellemetlen lehet. A magyarság miatti szégyenkezés speciel a Nemorbán-törzs fegyvere.
2023. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Amire büszke lehet lenni, az mind ezer éves múlt, azokra meg mit legyek büszke? Semmi közöm a régi nagymagyarokhoz, akik száz éve feltalálták a gyufát, cserébe nekem most kell ezen a fostelepen élnem, ami ez az ország.
2023. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Én Németbe kaptam meg, hogy hogyan szavazhattunk erre a hülye Orbánra ennyiért, hogy 60%, 2/3.

Nem értik. Aztán kicsit meséltem nekik az ország állapotáról, vidékről és kezdték kapizsgálni.

2023. jan. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Körül néztél már magyarvorszagon? Pesten 5-ból 3 panell lakás omlik össze.. az ország el van adósodva, semmit nem ért el kb a fejlett nagy városokhoz képest..mindenünk szar, a magyar filmek müsorok borzalmasak a magyar zene is borzalmas főleg az újabbak ráadásul a magyar termékek sem kellenek kb senkinek sem a világpiacon..a magyar emberek több mint fele buta és besavanyodott akik nem egyáltalán nem képesek a korral haladni..na akkor most még kérdezed miért szégyen magyarnak lenni?
2023. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
13%

Dehogy szégyellik. Van egy réteg, de azok csak Magyarországon születtek és a magyart csak második nyelvként beszélik és szeretik ezt súlykolni.

De ez attól még nincs így. Ezek főleg a momentum, a dk, a párbeszéd, lmp, stb, szavazói, szimpatizánsai, tagjai. A belpesti romkocsmák népe. Ezeket nem kell komolyan venni, mert végül is igazuk van, tényleg nem magyarok, csak épp itt élnek.

2023. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Én Ausztriában dolgozom és kerülöm a magyarokat, mert kint magyar magyarnak farkasa. Sok éves saját tapasztalat.
2023. jan. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!