Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elegem van abból hogy nincs...

Elegem van abból hogy nincs munkám?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptember óta próbálok munkát keresni de semmi eredménye. Pályakezdő vagyok, van egy okj-s ügyviteles szakmák. Októberben voltam interjún egyszer, azóta semmi, gyárba is jelentkeztem már, onnan sem jeleztek vissza.

Nagyon depressziósnak érzem magam azóta, anyámék meg folyamat veszekednek velem, de mégis mi a bánatot tegyek ha sehonnan sem kapok semmi visszajelzést?



2022. jan. 4. 13:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként ez gyakran nehéz. Legyél türelmes, nézesd át az önéletrajzod valakivel (lehet, hogy vannak benne hibák), és járj el minék több interjúra, abból tanulsz. Fejleszd a nyelvtudásod.
2022. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Kisvárosban laksz? Távolabbi helyeken is nézelődsz?
2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Amíg nincs más (nem tudom fizikailag megteheted -e), pl. árufeltöltőnek is mehetsz.
2022. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos pályakezdőként nagyon nehéz. Szerintem próbálkozz olyan helyeken is, amiken eddig nem. Pl. gyorséttermek. A mi környékünkön oda mindig keresnek embereket.
2022. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem tanulj valamit közben. Az jó érzéssel fog eltölteni és az esélyeidet is javítja.


Nyelvet pl. angolt. Vagy valami szakmai dolgot. Eleve ha látják valahol, hogy önállóan képzed magad az jó pont, mert a legtöbb helyen meg kell tanulni valamit ez lesz a fő nehézség. Csak ahhoz, hogy tudd magad képezni is szükséges lehet az angol. Szóval ezt csináld napi szinten. Ez akkor is érdekes lesz, ha lesz már állásod, mert valósznűleg nem örökké azt akarod majd csinálni.


Eleve azon gondolkodj el mivel töltötted el ezt a négy hónapot és mivel fogod a következő négyet, ha nem találsz közben valamit. Legyen valami napirended csinálj jó dolgokat.


Az álláskereséshez meg: ott a legjobban a kapcsolataid segíthetnek. Emberek akik ismernek ajánlanak legszívesebben valahova, tőlük értesülhetsz róla, ha keresnek náluk valakit stb. Szóval figyelj oda az emberi kapcsolataidra is. És tudjon mindenki akit ismersz róla, hogy állást keresel. írd ki facebookra akár. de ha valakivel eszélsz mindig mondd el. mert ezek kicsi esélyek mind.


és kitartást, ez nem könnyű dolog. a szüleid meg gondolom azért csak veszekednek és nem segítenek, mert ők sem azzal töltötték az életet, hogy nagyon képezzék magukat és tudják, hogy lehet eligazodni az életben. szóval légy megértő velük, de te ne úgy csináld.

2022. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha van jogsid, menj futárnak. Ha nincs, takarítónak. Nem ciki, én is dolgoztam diplomásként takarítóként 9 hónapot, amikor úgy hozta az élet. Bármi jobb, mint otthon ülni.
2022. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Én meg utálok dolgozni, szívesen cserélnék veled..ma sem mentem be olyan fáradt voltam.
2022. jan. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Ügyvitel semmit nem ér már bocs... tanulj valami piacképesebbet. Bérügyintéző v számvitel ilyesmit.
2022. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Ne valogass a munkak kozul hanem jelentkezz barmire es mindenre. Kis maszkoknal is erdeklodhetsz. Mezogazdasagban vagy a piacon mindig van mit csinalni.
2022. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

lol #5 vagyok vajon az, hogy tanuljon közben az miért lett lepontozva? :DD teljesen nyilvánvaló, hogy ezt kell csinálni. ha felveszik egy mekibe vagy hasonló helyre az sem fogja megoldani hosszú távon az életeté. mindenképp valami dolgokat fel kell szednie. és most van ideje rá.


meg az a rész is amit írtam, hogy legyen napirendje is rohadt fontos. mert az ember ha ezt nem tartja akkor csak elmegy ilyenkor az idő és arra is nehéz rávennie magát egy idő után,hogy egyáltalán elküldjön életrajzokat újra és újra napról napra. napról napra nézegeni a hirdetéseket is nagyon leszívó és taszító szóval szerintem tényleg így lehet.


szóval kérdező vedd komolyan amiket írtam. persze ha nem látod megoldásnak a gyorséttermet és a takarítást hosszú távon.

2022. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!