Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak napok amikor senki nem...

Vannak napok amikor senki nem ír vissza sehol pl. ma. Itt se, máshol se. És ilyenkor teljesen elmegy az életkedvem. Mi van az emberekkel ilyen napokon?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Élik az életüket a valódi világban.

Neked sem ártana.

2023. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Élik a saját életüket.
2023. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is de azért szeretnék kommunikálni emberekkel
2023. jan. 3. 10:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kommunikálj a valódi világban.

Ráadásul "vannak olyan napok, például ez is" reggel háromnegyed 10kor kissé erős megítélése az egész napnak.

2023. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én hosszú órák óta fenn vagyok ilyenkor már
2023. jan. 3. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A világ viszont nem körülötted forog; azért nem írnak vissza, mert van jobb/fontosabb dolguk, illetve lehet, hogy egyszerűen nem szeretnének veled beszélgetni.
2023. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Beszelgess a buszon /villamoson
2023. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Heti 7 napból kb 3 napom olyan, hogy senkivel sem akarok kommunikálni. Még a legközelebbi barátaimmal sem, akiket nagyon szeretek és máskor imádok velük dumálni. Ez teljesen normális.

Neked viszont barátaid sincsenek, csak random ismerőseid akikre ráakaszkodsz. A hozzád hasonlókkal még olyan napokon se akar beszélgetni az ember, amikor szociális hangulatban van. De tudod mit? Kérdezd meg ezt még ötszázszor, ahogy eddig, és véletlenül se vedd a lapot vagy változtass a viselkedéseden. Úgyse tudnál mit kezdeni azzal, ha bárki kedvelne.

2023. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? 13?
2023. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8as vagyok, pontozzatok le nyugodtan, értem én, hogy fáj az igazság :D

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

Ez a kérdező egyik kérdése a sokból, már akinek nem esett le, hogy milyen ember és hogy nyomós oka van annak, hogy mindenki elkerüli.

2023. jan. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!