Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az vajon mennyire normális,...

Az vajon mennyire normális, hogy rettenetesen irritálnak a szüttyögő, piszmogó emberek?

Figyelt kérdés
Már a társas együttélésemet veszélyezteti, mert már be is szólok, ha mondjuk boltban bénázik valaki.
2023. jan. 3. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Frusztrált puncik szokása.
2023. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok frusztrált, csak idegesít, hogy rengeteg ember abban a tudatban él, hogy van ő, ő ráér....
2023. jan. 3. 20:56
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
engem a rohanó kapkodók idegesítenek, főleg az utakon, lassan járj tovább érsz, nekem stresszes az idegrendszerem pörgetése. Szóval normális, kinek így kinek úgy
2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem keresztezik utam, semennyire se....

Ha igen, kikerülöm...

Ha nem tudom, félreállítom...

Ha nem tudom félreállítani, akkor megoldom huszárosan gondját...és mindenki megy tovább.

2023. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hú, egyszer láttam egy olyat, hogy egy hatalmas, talán két méternél is magasabb férfi haladt a tömegben. Odaért egy olyan 175 körüli pasas mögé. Nem szrztt: a hóna alá nyúlt, és arrébb rakta. 😄
2023. jan. 3. 21:05
 6/16 K.O. ***** válasza:
es mindig akkor totyolnek mikor sietnel.. :D
2023. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
22%
Hú, engem is rohadtul irritálnak. Olyannyira, hogy utálok irányítani és főnökösködni, de inkább az, minthogy ezeket nézzem szerencsétlenkedni. Nagyon fel tudnám rúgni az ilyen embereket
2023. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól: "Miért kell nekem sietnem mindig? Miért kell leelőznöm még saját magamat is? Megéri? Nem? Akkor nem folytatom tovább."
2023. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Utálom az olyan nőket, akik beszólnak a másiknak, ha annak nem úgy megy valami.
2023. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#5:

Ez aztán k*rvára vicces, mi? Bezzeg ha TÉGED rakna így odébb valaki, akkor már feljönnél ide anyázni az illetőt, ugye, mert ott nem mernéd felemelni a hangod. Kárörvendő hülyegyerek...

2023. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!