Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire normális hogy...

Az mennyire normális hogy munkába állás után rettenetes a stressz rajtam?

Figyelt kérdés

1,5 - 2 hónapja álltam munkába ahogy elvégeztem az iskolát, és sikerült egy egész nyugis diszpécser munkát kifognom egy nem túl nagy cégnél. 24 órás műszak van, de 2 nap pihenőt kapunk utána, ami nagyon jó, főleg úgy hogy engem a 24 órázás annyira nem is zavar.



Viszont mióta ott dolgozok, azóta majdnem minden nap olyan stesszes vagyok, hogy alig birok figyelni másra, a munka jár szinte egész nap a fejemben, illetve hányinger, hasi görcsök, fejfájás is rámjön elég gyakran mióta ott vagyok.


Én nem tudom hogy mennyire normális, de kezd egy kicsit nagyon sok lenni.


Másnak erre esetleg van-e tippje, vagy esett-e át más is így első munkás élményén?



2021. aug. 9. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem végzel stresszes munkát akkor nem tudom mitől lehet ez. Nekem pontosan ez volt a bajom mint neked, gyomorgörcs, hasmenés, hányinger, még magas vérnyomás is hozzá de nekem elég stresszes volt a munkám. Ott is hagytam 3 hónap után, neked is ezt javaslom ha nem tudsz normális életet élni emellett.
2021. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Én el sem mentem az első munkámra,majd leigazolják,szerintem büszke lehetsz magadra hogy elmentél.
2021. aug. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Jobb munkát nem találtál?


Ha ennyire sz*rnak tartod akkor add be a felmondasodat.

2021. aug. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Talán mert ez a legelső munkahelyed,ahogy a kérdésedbol kiveszem. Amikor én kezdtem, akkor hasmenésem volt a stressztől. Új, szokatlan helyzetben vagy, tudat alatt meg akarsz felelni.
2021. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

24 órás munka.gondolom felborult az alvás ébrenlét ciklus,kialvatlanság lépett fel,ami sajnos okoz ilyeneket.

Nekem nem menne így a munka,mert sólyos alvászavarral küzdök,(pedig csak nappali)egyre mélyebbre süllyedek úgy érzem,már alig bírok dolgozni emiatt,gyakran vagyok táppénzen minden szar miatt.Pár hónapig ment a kialvatlanság,2 hónapig rendben volt,de megint kezdődik,az idegrendszerem kzben teljesen tönkre ment,hiába a vitaminok,drága gyógynövényes nyugtatók,relaxáció...

2021. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!