Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is hamar megunja az...

Más is hamar megunja az embereket?

Figyelt kérdés
Valljuk be, az emberek jórésze buta, egyszerű, unalmas és rosszabb esetben bunkó, rosszindulatú és sunyi. Ezért nem értem hogy lehet úgymond "ismerkedni", mivel szinte minden ember ugyanaz valahol, kevesen érdekesek szerintem. Személy szerint egyedül szeretek lenni, a saját társsaságom élvezem leginkább csak, viszont néha ritkán szeretek társalogni mivel az embernek szüksége van arra szerintem hogy eszmecserét folytasson. Általában beszélek egy 10-20 percet valakivel aztán lelépek, kb ennyi a szocializációra való igényem. Gondolom nagyon magamnak való vagyok ha nincs társas kapcsolatokra igényem, csak néha minőségibb eszmecserére.
2023. jan. 8. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is irtó ritka ha valakivel érdemben tudok beszelgetni, vagy tudok egy jóízùt beszélgetni egyáltalán.

Munkahelyen sírba is visznek pl az olyan beszélgetések hogy ki mit főz otthon, meg a többi. Ezek mellett meg mennek a fúrások egymás kibeszélése is.

Barátok is okoztak már csalódasokat rendesen.


Újabban inkább a barátom barataival es azok bnőivel építgetek kapcsolatokat mert az én szoc.rendszerem kész kudarc.

2023. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hamar meg lehet unni az embereket igen. Nekem van egy haverom akivel már 1 éve nem beszélek mert úgy bele tud b*zulni dolgokba, hogy csak arról tud beszélni semmi másról. Felhozol 1 témát 2 szót mond róla és kapcsol is vissza arra amiről úgy el kezd dumálni, hogy te csak iszod a kis söröd mellette és hallgathatod amíg el nem mész. Ismerkedésnél meg, ha megtalálod a közös témát egy idő után arról is elfogy a mondani való aztán, ha a másik félt azon kívül nem nagyon érdekli semmi akkor szintén megunod.
2023. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

Lehet te is unalmas vagy...

Nem sértésképpen mondtam.


Egyébként egy része jogos annak amit írsz.

2023. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Önmagam számára elég érdekes vagyok, nekem ez bőven elég.
2023. jan. 8. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Nincs ezzel semmi gond, magadnak való ember vagy. 10-20 percet beszélsz másokkal, aztán lelépsz, mindegy, hogy a másik ember mennyit igényel, csak a te érdekeid számítanak. Nem tartod tiszteletben más emberek igényeit, tehát ez önzőség és bunkóság. A többi embert tartod bunkónak és unalmasnak, holott a leírás alapján te is ezt a benyomást kelted. Egyetértek azzal, hogy sok a bunkó buta és primitív ember, de az már nekem gyanús, ha valakinek mindenki mással problémája van, csak épp magával nem. Szerintem néha azért magadba is nézhetsz. Ha mások bunkók, nem jelenti azt, hogy neked is annak kell lenni.
2023. jan. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, majdnem ugyaígy gondolkodook én is. Nem mondanám, hogy buta lenne mindenki, de hogy szinte nincs semmi érdekes-ízgalmas a másikban, az hót tuti: mindenki ugyanúgy eszik-iszik-alszik-pilil-k*il, dógozik/nem dógozik-szende-mulya-introvertált-extrovertált, stb., tehát tök egyen emberek vagyunk, amiben nincs nagy ízgi...
2023. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!