Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett ekkora divat jó...

Miért lett ekkora divat jó színben feltűntetve, dicsekvésképp reklámozni a kórosan elhízott embereket?

Figyelt kérdés
Sokszor botlok bele pl Tiktokon 200 kg körüli nők videóiba, akik lenge öltözetben mutogatják bájaikat. Nem félnek, hogy nagyon hamar meg fognak halni? Vagy ez most divat?
2023. jan. 5. 14:58
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%
Igen, most divat büszkének lenni arra, hogy lusta és kétpofára zabál.
2023. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
78%
Mert könnyebb divattá tenni (elfogadtatni), mint igényesnek lenni és lefogyni.
2023. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom ez is a show része hogy minden elfuserált alakot (kövérek, aberráltak, sorozatgyilkosok, stb.) piedesztálra emelnek.
2023. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Én is el vagyok hízva, mondjuk közel sem ennyire, de nem érzem így jól magam és eszembe se jutna falatka ruhákban mutogatni a testemet. Belátom, hogy ez rossz és kész. Tenni kellene ellene.
2023. jan. 5. 15:03
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
A fat acceptance mozgalom eredetileg azért indult, hogy ne szekáljuk a kövér embereket. Most ott tart, hogy szekáljuk a vékonyakat és az izmosakat, nevezzük őket teljesítménykényszeres pszichopatáknak. Azt meg főleg, aki kövér volt, de sikerült lefogynia. Nihilista-hedonista szemlélet uralkodik, ami az elfogadást egy betegesen torz módon értelmezi és propagálja.
2023. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Meg büszkén pózolnak, hogy pl sétál fel a csaj a lépcsőn, de látszik alig bír már mozogni és alig kap levegőt. Az ilyennek szerintem már az is alig megy, hogy normálisan megmosakodjon, minden zsírredőt megtisztítson, vagy kitakarítsa a szobáját, levigye a szemetet, stb.
2023. jan. 5. 15:07
 7/44 anonim ***** válasza:
11%

Én a kövéreket két felé osztom: aki betegség miatt hízott el, és nem tud ellene tenni, és aki zabál, nem mozog.


Előbbivel semmi bajom nincs, de utóbbiakkal már tele van a hócipőm. Általában ők a mutogatósak is.

(#5 tök jól összefoglalta a többit)

2023. jan. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tettem ellene, hogy lefogytam 20 kilót kb. 2 hónap alatt.

Visszaszorítottam a szénhidrátot és elkezdtem aerob edzéseket csinálni.

Az eredmény magáért beszél, de el kell kezdeni és következetesen végigcsinálni. Ha nem állsz bele, csak nyafogsz, nem lesz semmi, továbbra is a tükör előtt fogsz állni búslakodva. "Hmmmm, már megint nem történt semmi!"

Persze hogy nem, mert el se kezdted!

2023. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Amúgy sok kövér fiús videó is van fenn. Táncolnak és közben rengetik a hájukat. Mondjuk annyiból jó, hogy lehet rajtuk röhögni.
2023. jan. 5. 15:19
 10/44 A kérdező kommentje:
8-as igazad van, nagyon rendet kell tenni hozzá fejben.
2023. jan. 5. 15:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!