Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálod a kövér embereket?

Miért utálod a kövér embereket?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 13:59
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Én gyerekkoromban kezdtem el őket utána, a kövér osztálytársaim voltak a legirritálóbbak.
2022. dec. 29. 13:59
 2/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem utálom őket, csak azt amelyik már folyik és zabál és bunkó és 2 széket foglal mindenhol meg rendesen öltözködni sem tud.
2022. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%

Nem a kövéreket utálom hanem a hülyéket, az önsajnálókat, az igényteleneket, a nagyszájúakat.

Például egy barátomat piszkálta egy kövér lány a hosszú haja miatt meg még más miatt, lényeg hogy megkeserítette a mindennapjait. Majd mikor ő visszaszólt, akkor rögtön otttermett három hegedűs letargikus zenével hogy jaj neki milyen nehéz a súlya miatt. (Nem nem betegség miatt volt kövér)

Azt nem szeretem amikor mentesítve érzik magukat sokminden alól. Ellenben ők hajlandóak piszkálni olyan embert aki tényleg hátrányban van valami betegség miatt. Egyéb bajom nincs velük.

2022. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
66%
Nem utálom a kövéreket, csak 1. ne szóljanak be arra, hogy én vékony vagyok és zabálnom kéne (persze, hogy én is olyan szarul nézzek ki, mint ők), 2. ne legyenek irreális elvárásaik, mint itt sok dagadék kérdéskiírónak, akik vékony csinos nőt akarnak, 3. asszem ennyi.
2022. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Mint szintén kövér ember, szintén azt figyeltem meg hogy csak a primitív emberek azok akik képesek a kövérség miatt bántani másokat. Ők meg amúgy is belerúgnak mindenkibe, ok nélkül.

De mondjuk az fura, hogy se a kérdező, se az eddigi válaszolók nem utálják a kövér emberek. Mindenki hozott egy-egy olyan tulajdonságot ami miatt utált egy kövér embert, a Kérdező irritálónak mondta azt akit ismert, a 3-as és 4-es válaszolók is olyan dolgokat írtak amik függetlenek a testsúlytól (Viszont tényleg egy utolsó szemétládának tűnt mindkét személy leírása). Abban meg egyet érthetünk hogy senki sem szereti a paraszt, nagyszájú, bántalmazó embereket (Akkor se ha kövérek) akit ok nélkül kötnek bele másokba.

Szerintem a kérdés úgy nyert volna értelmet hogy miért utáljuk az idiótákat, mondjuk:)

Mert eddig minden negatív tulajdonság ami fel volt sorolva független volt a kövérségtől.

2022. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
98%
Ugyanúgy rosszallóan tudok nézni egy telt emberre, mint egy nádszál vékonyra, ha sajnáltatja magát, igénytelen, stb.
2022. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem utálom őket. A felszínes, külső alapján ítélkező, ostoba embereket inkább.
2022. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segít, amikor a valódi utálatot becsatornázzuk oda, ahová azt kell.

Volt esetleg egy kövér tanárod, családtagod, aki bántalmazó volt, mellé gusztustalan, és neked nézni kellett? És ugye fiatalként nem tudtál ellene tenni, nem volt menekvés?

Mert azért azt nehezen hiszem, hogy a világ összes kövér embere ártott neked.

2022. dec. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy gyerekkori, elnézést, a kérdést olvastam csak.

Az, hogy azóta sem tudod ezt feldolgozni, nagyon szomorú.

2022. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azért utálom őket mert megmegesznek :(
2022. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!