Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit fejleszt a keresztrejtvény?

Mit fejleszt a keresztrejtvény?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben rászoktam, hogy majdnem minden nap megcsinálom a netrejtvény.hu napi keresztrejtvényét.

Szokták mondani, hogy a keresztrejtvény jól karbantartja az agyat.

De mit is fejleszt pontosan?

Asszociációt, oké. Még valamit?



2023. jan. 11. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

Találóskérdés feleletválaszokkal; válaszd ki a megfelelőt!


A: logikus gondolkodásmód

B: keresztény hit

C: választékosságot

D: több helyes válasz is van

2023. jan. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szókincset, logikát, összetett gondolkodásmódot, meg ugye alapból is dolgozik legalább az agyad közben.
2023. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Erre így nem tudok válaszolni, de hallottam, hogy időskori demencia ellen nagyon jó a keresztrejtvény-fejtés.
2023. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

szókincset, logikát, egy idő után lexikai ismeretanyagot biztosan én pl.amikkkel gyakran találkozom, azt egy idő után ki szoktam írni magamnak Gmail piszkozatba és meg is jegyzem...


Ha valakinek épp nincs dolga (vagy nyugdíjas, és azért nincs), az agy karbantartására ez egy remek eszköz, ahogy arra is,hogy a szakmánkhoz elengedhetetlenül szükséges és mindennaposan használt ismereteken KÍVÜLI, ÁLTALÁNOS, egyéb ismereteinket ne felejtsük el.


Vitathatatlanul sokkal hasznosabb, mintha a gyerek ugyanennyi időt videójátékra fordítana...

2023. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Lexikális tudást.
2023. jan. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] ez hasonló oldal, néha fejtegetek rajta, ingyenes . (ha kell is fizetni max ilyen szokásos extrákért amik jobbá teszik a játékot ilyesmi, én nem vettem rajta semmit, néha rámegyek, rejtvényt fejteni lehet INGYEN)
febr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!