Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szoktatok időnként elképed...

Nem szoktatok időnként elképedni azon, hogy mennyi életképtelen ember van?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül, felnőtt emberek és sokszor csak fogom a fejem, hogy ez eddig, hogy maradt életben?

Nap mint nap találkozom ilyen esetekkel, nemtől, iskolai végzettségtől függetlenül. Mondanám, hogy kortól független, de akiket "megfigyeltem" mind felnőtt emberek voltak, tehát nem gyerekek akik el vannak kényeztetve.

Pl 45 éves nő, férje és gyerekei vannak, de nem tudja, hogy kell bekapcsolni a mosógépet (nem vicc!)



2023. jan. 12. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Dehogynem, múltkor is hallottam egy buszon amint egy negyvenes férfi arról panaszkodik, hogy amíg a felesége nem ér haza a munkából, csak rendelt ételeket eszik és nem tudja kimosni a ruháit, én pedig ültem ott a huszonegy éves egyetemista fejemmel, hogy ez a felnőtt ember komolyan nem tud magára főzni és mosni?
2023. jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Nem; nem érdekel különösebben mások élete. Akik ezekkel jönnek, hogy "úr isten, hallottad, hogy ez meg ez mennyire hülye/mit csinált/mit nem csinált" azokat általában próbálom minél hamarabb leszerelni.
2023. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Két dolgot "szeretek": A számítógéet b*a az illető, de megkérdi, hogy hány óra van?

Van az illetőnek okitelója, de megkérdi, hogy hol kell felszállni/átszállni X-Y helyiség irányába vonat esetén, melyik vonat merre megy, stb...

2023. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
De igen. És sajnos a számok emelkedő tendenciát mutatnak.....
2023. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Nincs rá lehetőségem és időm sem.


Egy életképtelen 39,5 Nő.

2023. jan. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Én valamelyik nap pont ezen gondolkodtam.
2023. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azon gondolkozok sokat, hogy miért mentem hozzá egy ilyen emberhez.
2023. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak: akkor miért nem válsz el tőle?
2023. jan. 29. 09:56
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Még nem jött el az a pont, hogy végleg így döntsek, de már egyre többet gondolok rá.
2023. jan. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol?
2023. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!