Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rokkant nyugdíjas lettem 29...

Rokkant nyugdíjas lettem 29 évesen.Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Végezz szellemi munkát.
2023. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem 18 évesen százalékoltak le, születésem óta fennálló betegség miatt. El kell fogadni.
2023. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nehezen sajnos,de tovább...

A rokkantság mértékének és a maradandó fogyatékosségnak megfelelő munkák rabszolgamunkák sajnos.

Nagyon rosszul hangzik de, a szociólis ágazat sem arra van építve hogy tényleges segítséget nyujthasson. Ha van elegendő járadékod a mindennapi élethez akkor amivel nem nagyon tudsz mellényúlni az pl. a szórólapozás. Majd minden szociális foglalkoztatónál elérhető ez a munka. Előnye hogy nem szabályoznak, rád van bízva a munka csak a szóróanyagot adják havonta. Nem kapsz "elegendő" munkabért érte, de 1. Lefoglal és nem szigetelődik el az ember, 2. Mégiscsak valamiféle munka, nem fognak "csakamarkáttartja" embernek nézni.

2023. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Miert mi tortent veled?
2023. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól még lehet dolgozni, attól függően, hogy mi a bajod.
2023. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

En is majdnem, csak rehabos vagyok.

Szellemi munkat vegzek, kozepesen-jol keresek.

Nem lehetetlen, csak ki kell fognod jo munkahelyet, ahol egyenlokent bannak veled es raadasul tamogatast is kapsz.

Nekem csak csajom nincs, mert ugyse kellek senkinek.

2023. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!