Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Behódolt a Lidl a nyugdíjasokn...

Behódolt a Lidl a nyugdíjasoknak: leszerelik az önkiszolgáló kasszákat az egyik üzletükben - Magyarországon miért ennyire buták az idősek?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy mennyire buta nyugdíjasok vannak ebben az országban, bár sajnos úgy tapasztaltam, 30 felett is kihívást jelent egy olyan primitív eszköz használata, mint az önkiszolgáló kassza. Míg sok nyugati országban az idősebb generáció gond nélkül okostelefonozik, nálunk már ott megáll a tudomány, ha egy emailt el kell küldeniük.

Kíváncsiságból, szerintetek itthon miért ennyire visszamaradott idősek vannak?


2022. dec. 17. 16:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
31%
Nem buták azok, hanem nagyon is okosak, hiszen ők elérték, amit akarnak - vajon erre hány tüncikéző tanár képes ?! :D
2022. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
63%

Miért lennének buták?!


Nekik kényelmesebb a hagyományos kassza, a kasszásoknak meg lett munkahelyük.


Win-win!


Itt egyedül az adott bolt járt rosszul, akik felett győzelmet arattak a kisnyugdíjasok! Respect a nyugdíjasoknak!! :))

2022. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
82%
Azt te csak álmodtad, hogy a nyugdíjasok miatt szerelik le.
2022. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
39%

Attól még nem visszamaradott valaki, mert nem akar megfelelni a legújabb technikai követelményeknek.


Nekik így jó és elérték, hogy nekik jó lett!


Nem hagyták magukat rákényszeríteni arra, amire a fiatalok csont nélkül kaphatóak.


Nem biztos, hogy mindig az a jó, ami annak tűnik...


Én gratulálok a nyugdíjasoknak, hogy ilyen tökösek és megoldották maguknak - egy nagy multival szemben győzelmet aratni a mai világban azért nem piskóta! :D

2022. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim válasza:
57%

Önkiszolgáló kasszához nem megyek 2 okból sem, pedig fiatal vagyok.


1.: Nem vagyok a Lidl csicskája, dolgozzon nekem a pénztáros!


2.: Mit érek azzal a kasszával, mikor én nem merek beledugni 10 vagy 20 ezrest, meg nem is engedi behúzni a piát?

2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
76%
Úgy is fogalmazhatnánk, hogy az emberek győzelmet arattak a gépek felett! :)
2022. dec. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező te is elég butának tűnsz az általánosításaiddal!
2022. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
69%

"Magyarországon miért ennyire buták az idősek?"


Miért gondolod, hogy attól lesz buta valaki, hogy nem akar ingyen dolgozni a multinak ???

2022. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
91%
Ha sok dolgot vásárolok én jobban szeretem a hagyományos kasszát. Nálunk az automatáknál is óriási a sor. Sok árunál sokkal egyszerűbb előre kipakolni a szalagra, a pénztáros sokkal hamarabb végez az áruk lehúzásával, mint én az automata pénztárnál egyesével.
2022. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
53%
Na, de a nyugdíjasok győzelme számomra inkább épp az ellenkezőjét bizonyítja..! :)
2022. dec. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!