Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Közös kassza van nálatok a...

Közös kassza van nálatok a családban vagy mindenkinek külön van a pénze?

Figyelt kérdés

2023. jan. 15. 15:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mióta összeköltöztünk, azóta közös. Összeköltözés előtt pedig ő udvarolt nekem. Meghívott enni, hozott valami apróságot, kaptam virágot ,csokit ,sütit, mikor mi jutott eszébe. Már házasok is vagyunk, van egy gyermekünk. Van egy hely ahova beletesszük a fizut és amikor vásárolni kell, abból vesszük ki. Olyan típusú a férjem hogy sosem vágta a képembe hogy ő 3 szorosát keresi és soha nem sajnált tőlünk semmit. De ahogy látom az ismerőseimet, úgy tűnik hogy nekem szerencsém van vele. Persze volt korábbi kapcsolatom ahol a barátom nem hívott meg semmire, magamnak vettem meg az utolsó üdítőt is, vagy mozi jegyet is, sőt a nyaralásnál is kifizettem a részemet. Azt mondta hogy ez így a korrekt szerinte. Na vele nem tudtam volna gyereket vállalni mert probléma lett volna neki ha enni kell a gyereknek vagy ruha kell. Gondolom az olyan embereknél van külön kassza mint az exem. A férjemmel ilyen sosem merült fel, most is ha megyünk nyaralni, nincs olyan hogy enyém tiéd. Nekem ez teljesen furcsa. De tesóméknál is közös, ez sosem volt kérdés.
2023. jún. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!