Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiatalok ti mennyivel szálltok...

Fiatalok ti mennyivel szálltok be a családi kasszába?

Figyelt kérdés

Csak a kíváncsiság kedvért érdekel.


Ugye nem minden fiatalnak van annyi fizetése, hogy egyedül élhessen ezért marad a családdal való élet. Mennyivel szálltok be a rezsibe vagy hogy megy ez nálatok?


(ha akartok kort és fizetésmennyiséget is írhattok, de főleg csak az érdekel mennyit adtok a rezsibe)



2015. jún. 7. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mai fiataloknak ez nem szokása.
2015. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem Anyum nem engedi hogy tegyek is valamit bele a rezsibe. Ezért amikor csak tehetem inkább én vásárolok be.+ én tankolom az autót, Házimunkát csinálom.
2015. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkámat szoktam beadni, kitakarítok, elmegyek boltba, stb.
2015. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha abban a cipőben lennék, hogy dolgozó korú gyermekemet úgy tudnám támogatni, hogy otthon maradna, bizony bevasalnám rajta a kedvezményes lakbért, csak hogy legyen mit odaadni később összegyűjtve (és remélhetőleg megtoldva kicsit), amikor már nagyon nem az én fejemre lenne kíváncsi az otthonában (ami persze nagyon nem úgy néz már ki, mint pl. az én otthonom, vagy bárki másé ugye). Ha nincs munkája, én dobnék bele lelket, hogy keressen. Kicsit edzenénk is lehet... :)


Ha meg épp megvagyunk valahogy, akkor a közös ügyet, a kilábalásunkat szervezgetnénk együtt, minden ötletre nyitottan.


Ezért is nem értem, hogy mások miért csinálják másképp. Néha nagyon. Miért, ha nekik se jó? (Nagyon szónoki kérdés)

2015. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit kitakarítok, megetetem az állatokat, meglocsolom a növényeket, helyrepofozom a számítógépet (ma épp erre volt szükség).
2015. jún. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!