Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » LIDL diákmunka tapasztalatok...

LIDL diákmunka tapasztalatok (pénztár)?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy konkurensnél dolgozok, szintén diákként, szövetkezeten keresztül, pénztáros pozícióban, azonban úgy tűnik, hogy nem tudnak tovább alkalmazni. Láttam, hogy a LIDL is keres ilyen pozícióba diákokat, és gondoltam, ha ténylegesen a fentebb leírtak szerint alakul, akkor megpróbálom azt.


Aki korábban, az elmúlt néhány évben dolgozott a cégnél diákmunka jelleggel, annak milyen tapasztalatai vannak? Mennyire vállalható tanítás mellett, tehát mennyire rugalmasak a beosztások(főleg hétköznap), mennyi idő alatt lehet hozzászokni és beletanulni, milyen viszonya volt a kollégákkal, vezetőkkel, üzletvezetővel, milyen az általános "légkör" az üzletben?


Minden hozzászólást köszönök szépen előre is!!



2022. dec. 3. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Lidlnél dolgozok diákként másfél éve, viszont csak pakolok. Kasszàzni sosem akartam. Ha van nem feltétlen kasszával kapcsolatos kérdés írj nyugodtan.
2022. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lidlnél igen ritka, hogy diákot pénztárba tegyenek. Diákmunka ott leginkább a Dobozolást (= az üres kartonok összegyűjtése), illetve takarítást jelenti.
2023. jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!