Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális? Veletek...

Ez mennyire normális? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Néha amikor egy számomra szimpatikus és estleg vonzó fiú kedves velem, megvéd, vagy csak beszélgetünk, esetleg segít akkor pár másodpercre elkap az az érzés mint amikor nagyon szerelmes vagy valakibe. De ez már több fiuval is volt. Nincs barátom. Nem vagyok r*banc ezért, mert nem úgy kell ezt érteni hogy én rá is mászok a fiúkra csak elkap ez az érzés.

16L



2023. jan. 16. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert jól esik Neked, hogy valaki ilyen kedves volt Veled. :)

Lehet, hogy nem kapsz amúgy annyi szeretetet, amennyire vágynál.

2023. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy 16 éves vagy. Majd letisztul (jó esetben).
2023. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
16 és nem volt még "komolyabban" dolgod pasivam. Ez teljesen természetes. Majd idővel másképp látod. Minden életkornak meg van a maga szépsége.
2023. jan. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen én is ilyen voltam. :)

Nincs ezzel semmi gond, elkezdted egyre jobban érezni, hogy vonzódsz a fiúkhoz. A bókok, kedvességek általában mindenkinek jól esnek, de tini korban az ember képes akár egy mosoly miatt is "beleszeretni" egy fiúba.

Felfokozott az érzelmi állapot tini korban, könnyebben esünk szerelembe, ezért túl nagy dolgokat nem is kell tennie egy fiúnak ehhez. Ez teljesen természetes dolog ennyi idősen.


Idővel ez másképp lesz, most csak élvezd ki, ebben a korban ez a szép. :)


24/L

2023. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Segíthetek valamiben?
2023. jan. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem mai napig kellemes és erős bizsergető érzés fog el mikor valaki kimondottan kedves velem, vagy tesz valami jó dolgot. Szerelmes nem voltam még, ezért nem tudom milyen lehet.
2023. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idősebb vagyok, sokkal, de még ma is ilyen vagyook én is. (F)
2023. jan. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, vannak elképzeléseid, mint a romantikus filmekben, szívesen átélnéd, de ez csak egy ártalmatlan vágyakozás, normális. Egy nap úgyis lesz olyan, akivel mindig ezt fogod érezni és értékelitek egymást.


24/l

2023. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!