Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes férfiként udvariasnak...

Érdemes férfiként udvariasnak lenni még a nőkkel?

Figyelt kérdés

Vagy ez már teljesen kihalt x évvel ezelőtt, győzzön az erősebbik alapon intézzük inkább.

Ma előreengedtem egy hölgyeményt, azt nem mondta, brekekeke.

És még ott locsofecsi a pénztároscsajjal negyed órát, én csak a pénzt adtam volna oda, kb 3 másodperc.

Múltkor megállt egy az út közepén a boltban, gondoltam valahogy elmegyek mellette, erre rámordít, hogy szólhatnék, nem kell félrelöknöm a kocsiját.

(kicsit odébb toltam, nem akartam nekiütközni)

Illetve múltkor egy eladónak szétgurultak előttem az almái egy dobozból, próbáltam lavirozni közöttük, erre hallom mögöttem a biztonsági őr csajtól, hogy igen, ilyen paraszt mind, nem segítene egy ilyen gyökér sem...

Na ilyenkor mi?

Van erre valami etikett?

Ja, és egyáltalán nincs semmi ismerkedési szándék, van b.nőm jóideje.


2023. jan. 17. 16:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Aztán lehet, velem van a baj, mert még nappal se szívesen látnak az emberek, elképzelhető. :)

Ha meg már sokadjára ezt tapasztalom, nem erőltetem.

Párom meg nem mondja meg, mi a baj velem.

2023. jan. 17. 20:11
 12/13 anonim ***** válasza:

én nem "kivételezek"nőkkel, alapudvariasságot megadom férfinak és nőnek is, és ennyi.


egyébként azért sem érdemes, mert ha nagyon kedves vagy, a nő azt fogjak hinni, meg akarod rakni (am ez sokszor tényleg így van), vagy megsértődik, hogy nőként ő is bírja (pár éve boltban volt, amikor egy női dolgozó nem tudta a nagy pakkot elhúzni, férfi vásárló segített neki, de a nő örült is meg nem is neki).

2023. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xp ali ***** válasza:
Nem azért engedjük előre a hölgyeket, mert lemondunk az elsőbbségünkről, hanem hogy megnézhessük rendesen. ;) Szóval igen, érdemes udvariasnak lenni.
2023. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!