Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire szánsz sok kevés és pénzt?

Mire szánsz sok kevés és pénzt?

Figyelt kérdés

2023. jan. 19. 11:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már nyertem, ugyhogy ulj le egyes.
2023. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mennyit, 1500-at?
2023. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12# igen és az probléma? az is nyeremény :D
2023. jan. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok pénzt szánok ételre (nem vagyok egy zabagép, csak szeretek minőségi alapanyagból főzni, és ez ugye rohadt drága lett), borokra, kávéra, programokra, utazásra, sportolásra.

Keveset, konkrétan nullát szánok kozmetikusra, fodrászra, körmösre meg pillásra. Szerencsére nem szar a bőröm, nem kell miatta külön kozmetikusra költenem, és pont nem érdekel, hogy nincs műszampillám és natúr a körmöm. A hajamat meg inkább meghagytam hosszúra, és évente egyszer levágom a végét. Keveset költök közlekedésre is (nem egyenlő az utazással!), eladtam az autóm, BKV-val megyek munkába, bringával megyek bevásárolni, vagy közeli helyekre, és leszoktam arról, hogy éjszakánként hazataxizom, megyek szépen haza az éjszakain a részeg fiatalokkal. Összesen van három négy pár cipőm, egy edzőcipő, egy túrabakancs, egy magassarkú, illetve A Cipőm, ami általában egy egyszerű, fekete bakancs, ami négyévszakos. Ruhát akkor veszek, ha valamelyik kezd kopni, és akkor is inkább olyannal próbálom pótolni, ami egyszerű, jellegtelen, de sokáig bírja - a vicc az, hogy ezeket leginkább turkálókban találtam meg az utóbbi időben, de legalább erre se költök sokat.

Illetve lakbéren tudok sokat spórolni. Megtehetném, hogy kiveszek egy kis lakást, és akkor egyedül vagyok, és süthetek palacsintát hajnal háromkor, de inkább bérelek egy lakótárssal, mert beláttam, hogy arra az időre, amíg otthon tartózkodom (kb csak aludni, főzni meg tisztálkodni megyek haza) nem éri meg fenntartani egy sajátot, ugyanannyi használt négyzetméterrel, de duplaannyiért.

2023. jan. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Senior Séf ***** válasza:
73%
A hobbijaimra, a barkácsprojektekre sokat költök. Készkajákra meg semennyit.
2023. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kocsimra! Mercedes a gatyamat is elviszi de merdzsó ez mégiscsak na
2023. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak szerintem értelmetlen a kérdés? Mi az, hogy mire szánok „sok kevés és pénzt”? Arra gondolsz, hogy mire szánok sok pénzt és mire szánok keveset?
2023. febr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16, elsőre úgy olvastam, hogy Kocsmára! Csodálkoztam, hogy utána hogy jön az, hogy drága a merci... :D
2023. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!