Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy vizsgatárgyadra átlagban...

Egy vizsgatárgyadra átlagban mennyi időt szánsz tanulás szempontjából?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Én már hetekkel előtte elkezdek tanulni, vagy legalábbis kidolgozni a tételeket. Amúgy attól is függ, milyen tárgyról van szó, mennyire "fogja az agyam". Pl. én a kémiával sokat kínlódtam és kínlódok mai napig... de attól is függ, mennyi anyagot kell megtanulni, mennyire olvasmányos, mennyi a definíció és a képlet
2013. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 pár óra. Lusta vagyok.
2013. dec. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Viszont egyszer volt egy nagyon durva. Volt egy tanárom, aki mindenkit meghúzott, kb a csoport háromnegyedét. Tömegek jöttek pótvizsgára, nagyon sokan voltunk, egy csomóan abbahagyták miatta a szakmát. Három tantárgyunk is volt vele...az elsőn még úgy ahogy át lehetett menni, de a másodikon és a harmadikon nem volt egyszerű...vagy 30 kötelezőt feladott és most nem túlzott és sokrétűen belekérdezett. És ezek nem pár oldalas könyvek voltak...volt egy hatalmas nagy, az vagy ezer. Fél évig csak erre tanultam, minden nap vagy 4-5 órát, mert ennyi ideig volt türelmem se.ggelni. De alig maradt meg belőle valami, majdnem mindent elfelejtettem, főleg a neveket.XD Szerencsére átmentem a vizsgákon, bár egy párszor még így is megbuktam.XD Úgyhogy a s.eggelésről ennyit. Már nem se.ggelek, úgyse jegyzem meg. Alig tanulok valamit, általában puskázok.XD Akkor ülök neki tanulni, ha nagyon muszáj és kikerülhetetlen.
2013. dec. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átlagban 3 hétig napi egy óra, de ez az átlag, ami fel is fog menni jóval hosszabbra, mert van egy nagy mumus, amit egy egész évig szándékozom nap mint nap tanulni.
2013. dec. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!