Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Komoly párkapcsolat/ friss...

Komoly párkapcsolat/ friss házasság mellett mennyi időt szánsz a barátaidra?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, hogyha az ember kapcsolatban lesz valakivel, akkor a barátaira nem fog annyi időt szánni, mint előtte.

De az lenne a kérdésem, hogyha már komoly kapcsolatban vagy esetleg házasság is közeleg vagy épp friss házas vagy, akkor a régi barátaidra, akikkel a kapcsolatod előtt jó/legjobb volt a viszonyod, mennyi időt szánsz rájuk?


2018. nov. 6. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Amennyi jut, olyan hozzáállással, hogy nem akarom, hogy a barátságnak kárára legyen a kapcsolatom...? De egy párkapcsolat nem tudom, miért venne el feltétlenül olyan rengeteg időt, mi a szabadidőnk nagy részét külön töltjük, a saját kis hobbinkkal meg minden. Ezek némelyike egybeesik, van sok közös idő is, persze. Amikor friss volt a kapcsolat, jóval kevesebbet voltunk együtt, mint most, hogy együtt élünk, de így is sok saját időnk van, kell is.


Sajnos nincsenek barátaink, de napi jópár óra a saját hobbinkra mindkettőnknél megvan, ezzel konkurrálnának a barátok (már ha a hobbi nem a barátokkal történne, hisz olyan is van), illetve a közöseket együtt keresnénk fel. Amíg jártunk ilyen haveri társaságokba, mindig együtt mentünk, így ott is együtt voltunk.

Nálunk még opció lenne, hogy sokszor akkor találkoznék a barátaimmal, amikor én ráérek, ő pedig nincs jelen. Főleg, ha a barátok se lennének pacsirta típusúak. Jóval hamarabb fekszik a párom, mint én és jóval hamarabb is kel, így amikor ő már alszik, nekem még fiatal az este, neki viszont hétvégén ott van az egész hajnal és reggel nélkülem.

2018. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból különleges helyzetben vagyok, hogy a legközelebbi barátaim mind messze élnek tőlem, így ritkábban találkozunk hosszabb időre. A helyben élő barátokkal kb. heti egyszer szervezek valami programot, valamint minden évben közösen nyaralunk egy hetet a társasággal valamelyik európai városban. Sose hanyagoltam el a barátaimat, amikor összejöttem valakivel. Alapból nem vagyok egy tapadós típus, igénylem az egyedüllétet is és a barátaimmal töltött időt is és akármilyen szerelmes vagyok, nem akarok a másikkal 0/24-ben együtt lenni.
2018. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!