Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adnátok tipt személytelen...

Adnátok tipt személytelen ajándékra magamnak?

Figyelt kérdés

Munkahelyi névnapozás kapcsán félévente tartunk csoportos névnapokat. Ilyenkor mindenki süt valamit otthon es behozza és fejenként a félév ünnepeltjei kapnak 10 ezer körüli Ft-t(amit összegyűjtenek)

Az ajándekot be szokás mutatni mit vettek az ünnepeltek maguknak. És nem illik személyes kiadásokra pl nem mondhatod azt hogy befizettem a villanyszámlát, vagy fehérneműt vettem mert az ajándékpénz az ajandékra van adva, nem "öneltartási" költségekre.

Olyanokat szoktak bemutatni pl sütiforma kinyomók, vagy vett magának valaki nyomtatót, annak beletette az árába, vagy valaki kötöget és vett fonalakat de szokott is behozni kötötthorgolt kabalákat az ilyen, csak úgy ajándékba pl búcsúztatókra vagy ilyesmik. Egyúttal a hobbijukat is bemutatják igy néha az emberek hogy kik ők, mik érdeklik őket.

Nekem a hobbijaimhoz nagy semmi a 10 ezer, azaz erre nem kolthetem hogy beletettem ebbe abba, nincs tőkém sem hozzá. Könyvekez netről ingyen letöltök. Tanulást sem tudok finanszirozni ebbol, azt se mondhatom pl hogy előfizettem egy angol online oktatásra, vagy befizettem egy tanfolyamra mert nincs mellé tőkém sem amiheh hozzácsaphatnám au ajándékpénzt.


Te mit vennél magadnak AJÁNDÉKBA?



2023. jan. 19. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Színházjegy, koncertjegy, kiállításra belépő, uszoda bérlet.
2023. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3D illúzió lámpát
2023. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Könyvet. Attól, hogy te kalózkönyvet is olvasol, a rendes könyv még érték.
2023. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha már a kérdésben felmerült az angol online, akkor pl egy ilyen?

[link]


Jófogáson még csalhatsz is az áron :)

[link]


[link]

Amúgy engem kiakasztana ez a szokás :)

2023. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Könyv szerintem is nagyon jó ötlet, de lehet akár mozi, színház belépő, kondi bérlet, masszázs, arckezelés kozmetikusnál, szoli bérlet, háztartási eszköz, olcsóbb ezüst vagy nemesacél ékszer pl.fülbevaló vagy egyszerűen nézz körül webshopokbam, hátha megtetszik valami.


Ui: ha kort, nemet is írnál, könnyebb lenne segíteni.

2023. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

ma 12:26

Kérdező (jóhiszeműen) nem kalózkönyvet olvas, e-book pl , és már nem akkora érték, én pl örülök, ha kapok, de magamnak már nem veszek, mert egyrészt már annyi van, hogy már a plafonon is az lógna, ha nem passzolnám el, és pl van egy csomó, amit ingyen adok, mert nincs rá kereslet, a városunkban antikvárium sem veszi be, de még Bp-n is csak fillérekért. Másrészt egyszerolvasósak szimpla pénzkidobás, az ilyen részemről könyvtár. Igen őskövület vagyok :)

4-es voltam

2023. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 12:49-nek igaza van

jó lenne tudni a korod és a nemed, hogy ajánlani tudjunk, én is csak az angolból tudtam kiindulni

4-es voltam

2023. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6, Ha ebookot venne, akkor nem az lenne kiemelve, hogy ő netről ingyen letölti.

Én is olvasok ekönyvet, a kommentem nem a formátum ellen szólt.


A könyvek megítélésében pedig nem értünk egyet, ebbe nem is megyek bele. :) Én értéknek tartom, plusz ha rendes könyvet vesz az ember, akkor *nyilván* nem az egyszerolvasósat veszi meg.

2023. jan. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 13:58


Szerintem egyetértünk, tény hogy én is értéknek tartom a könyveket és ilyenek vannak, soha nem adnám ki a kezem közül , rövid válaszok itt félre tudnak menni, sajnálom ,hogy félreértettük egymást

2023. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!