Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem is találkozom a külföld...

Ha nem is találkozom a külföldi lányokkal akikkel levelezek,de tanulom az angolt az már jó?

Figyelt kérdés
Angolul szoktam levelezni külföldi lányokkal a Tik Tokon.Szerintem személyesen nem fogok velük találkozni.Viszont egész nap fordítok le angol szavakat magyarra és fordítva.Persze az alap kérdésekhez nem kell szótár,azokat fejből is tudom.Sok angol szónak tudom már a jelentését a külföldi lányoknak köszönhetően,viszont nem vagyok olyan jó angolból mint ők,ők fejből is tudják mi mit jelent.De ha nem találkozok velük úgyse,van értelme levelezni velük?Vagy ne hagyjam abba? Legalább tanulok angolul?20/F

2022. máj. 2. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Nincs értelme levelezni a lányokkal ha személyes kapcsolat nem lesz
Van értelme levelezni,ha közben tanuljuk a nyelvet
Magyar lányokkal kell levelezni
Személyesen kell ismerkedni,ha valaki meg angolul akar tanulni,menjen el egy nyelviskolába
13 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Egész napom azzal telik,hogy lefordítom angolról magyarra amit a lányok írnak,mondanak nekem és lefordítom magyarról angolra,amit én akarok mondani nekik.
2022. máj. 2. 16:40
 2/7 A kérdező kommentje:
Szívesen válaszolnak a lányok bármire,viszont amikor szóba hozom hogy találkozzunk személyesen,kitérnek a válasz elöl.
2022. máj. 2. 16:49
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Yes
2022. máj. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Már másik kérdésednél is írtuk, hogy nem tiktokon kéne idegen lányokra írogatni, ha kapcsolatot szeretnél..
2022. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig figyelem mikor jelentkeznek be élőben,hogy láthassam őket.
2022. máj. 2. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megrekedsz egy olyan szinten mint például én, hogy mindent értesz, mident le tudsz fordítani, ismered a nyelvtant, ritka thesarurus szavakat ismersz, írásban tudsz kommunikálni, de az élő beszéd nagyon nehezen fog menni. Az aktív beszédkészséget, a kiejtést csak gyakorlással lehet megtanulni, és könnyebb is, ha a kettő együtt fejlődik.
2022. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet így tanulni de csatlakozok az előttem válaszolóhoz, fontos hogy beszédben, kiejtésben is fejlődjön az ember:) Én is itt hasaltam el, sokat leveleztem angolul, sok angol nyelvű videót hallgattam és néztem. Most ott vagyok hogy tudok írásban kommunikálni, a beszélt angolt megértem...De beszélni, kiejteni a szavakat nagyon nehezen tudom :D Most meg az egyik nagy félelmem lett hogy az erős akcentus, és kiejtésbeli problémáim miatt nem lesz érthető az angolom.

Mondjuk ezt orvosoltam azzal hogy próbálok egyre többet beszélni angolul, és utánozni a szavak/hangok kiejtését. Ha eleve úgy kezdtem volna el tanulni hogy hangosan ki is ejtem a szavakat, vagy beszélgetek is angolul akkor nem lenne ilyen problémám.

Azt mondjuk ki lehetne próbálni hogy mondjuk egy barátoddal kezdesz el tanulni aki jó angolból, esetleg egy olyan személlyel akinek anyanyelve az angol.

2022. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!