Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kértél az élettől és mit...

Mit kértél az élettől és mit kaptál?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kértem semmit. Nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség.
2023. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem kértem semmit.
2023. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

1es vagyok


Nem kértem, de egyébként nem is kaptam semmit.


Tanultam, de nem vettek fel elsőre egyetemre. Elvégeztem hát egy szakmai képzést, újraérettségiztem emelt szinten és újra felvételiztem. Így már felvettek egyetemre is.

Ott is tanultam, így lediplomáztam.

A megszerzett tudásommal kerestem és végül találtam munkahelyet.

JÓl dolgoztam, így amikor megszűnt a részleg engem átmenekített a cég egy másik részlegre.


Ezzel párhuzamosan nyitott voltam másokra és sokszor akkor is, ha nem volt épp kedvem menni, mentem a társasági eseményekre, mert tudtam, hogy ez kell ahhoz, hogy meglegyenek a kapcsolataim. Így szereztem barátokat és mai napig meg is vannak.


Sokat ismerkedtem, mondjuk jellemzően neten, és rengeteg lányt hallgattam a dolgaikról fecsegni. Megtanultam hallgatni és érdemben hozzászólni. Ezt szerették bennem a lányok így párkapcsolatot is sikerült kialakítani egy-egy kapcsolatból.

Persze 1 kivételével mindegiyk bukta volt, de tanultam belőlük és a következő kapcsolatban már eleve tudtam mit keresek és mivel tudok kivédeni bizonyos hibákat.

Ezeket a mai napig rendszeresen gyakorlom, ahogy a kapcsolatot is folyamatosan szkennelem megnézve hol és hogyan tehetem jobbá. Azt hiszem így, hogy 11 éve vagyok együtt a párommal (6 éve feleségemmel) bátran kijelenthetem, hogy egész jól megy.


A pénzt, amiért megdolgoztunk, befektetjük, figyeljük a változásokat és alkalmazkodunk.


Nem kaptam semmit. Amim van, azért megdolgoztam.

Kivéve talán a genetikai betegségemet ami miatt időközben megvakultam. Oké, ennyit végülis kaptam.

2023. jan. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy életet sem kértem.
2023. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy jó, eddiginél jobb munkahelyet: nem jött be.

Egy lábfétist elfogadó barátnőt: nem jött be.

Szerintem ha azt kérrném, hogy hadd szokjak végre rá a piálásra, a cigizésre, akkor az sokkal könnyebben létrejönne.

2023. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmit nem kértem, ahhoz képest egész sokat kaptam.
2023. jan. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Konkrétabban?

2023. jan. 21. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem szenvedek hiányt semmiben, egészséges vagyok, élvezem a munkám, sziporkázó személyiségű barátok vesznek körül, vannak hobbiajim, tudok utazni, szóval összességében egy tartalmas és boldog életem van, pedig én aztán tényleg semmit nem vártam tőle, úgy álltam neki, hogy "csinálok valamit, ami érdekel, aztán majd lesz valahogy", és ez lett.
2023. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak egy normális családot...
nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!