Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha volt olyan hogy nem láttál...

Ha volt olyan hogy nem láttál kiutat, nem volt segítséged, hogyan álltál talpra?

Figyelt kérdés

Vagy ha ismersz olyat.


Logikai gondolkodás kéne, hogy kiutat találjak.



2023. jan. 20. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Tudsz angolul?


Sztoikus filozófiát is olvastam. Ha akarsz írj privatot.

2023. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miből akarsz kijutni? Mi történt?
2023. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az " olyan még nem volt,hogy sehogy se legyen" elvet vallom.

Ha valamit nem tudok befolyásolni, akkor alkalmazkodom hozzá.

Csak egy példa: 2008-ban mindent buktam, egy válásnak és a válságnak köszönhetően. Konkrétan technikailag hajléktalan lettem és munkanélküli. Elszegődtem kamionsofőrnek... Lakás pipa,meló pipa. Rá egy-két évre újra volt saját lakásom

2023. jan. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem segit a rendőrség nane se, senki. Zaklato terrorizál hogy megver. Bármikor elkap. Ellenörizget. Nyakamra jár. Elköltözni nincs pénz kauciokra meg új életkezdésre, meg felmondani se akarok hogy másik városban kezdhessem munkanélküliként. Erre sincs tőke.

Sacc 1 millioba kerülne az új élet egyetlen aljas ember miatt csak elhagyni lakhelyet munkahelyet mindent. Ez abszurd.

2023. jan. 21. 07:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Sok ember bebeszéli magának hogy padlón van. Ne ezzel foglalkozz, csak simán érezd jól magad a bőrödben.
2023. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Amikor elotted áll egy 2 méteres hogy megver, de te érzed jól magad ne foglalkozz vele. Ez kb ilyen tanács volt.
2023. jan. 21. 08:22
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 nem akad pár férfi rokon,barát stb aki egy kis jómodorra tanítaná az illetőt?
2023. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De akadna. De azt is én szívnám meg.rajtam verné le azt ha neki baja esne.
2023. jan. 21. 10:06
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 csak ha nem elég őszintén van vele " elbeszélgetve". Unokatesóm exe például el is költözött miután ráébresztettem egykét dologra.
2023. jan. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na akkor végigfuttatva ezt a tézist:

-Ha valaki nekimenne, 2 percen belül hívna még 20 verőembert össze a zaklatóm. Vagy elővenne kést fegyvert is.

- másnap engem verne agyon, vagy még ő jelentene fel bujtogatásért

- összerakna azzal, aki megvéd hogy biztos vele vagy velük kavarok, újabb ok a támadásokra verésre(még unokatesómra is féltékeny)

-Ha lenne is napi 24 es testőröm:

Agyonverne miatta, mert férfi és biztos engem d.g

-Agyonverné a testőrt is, márcsak mert jót tesz a presztizsének is.

-Ha a testőrnek vannak kapcsolatrendszerei, hát neki is, mehetne a bandaháború is.


Volt már akik kimentek hogy na majd beszélnek vele, megfagyott bennük a vér, MERT nem lehet vele beszélni sem. Ha be van kattanva nem hallgat szóra, nem terelhető a gondolatai, nem normális hanem pszichopata, folyanat fújja a magáét és üt ver gyilkol öl. Remegve jöttek be azok akik próbáltak vele beszélni, mert mar csak a kommunikációnál is meglátszik az hogy nem normális, hanem elmebeteg. Nem hallja a szavakat. Nem fogja fel nem érdekli, nem nyugtatható. Nem kezelhető. Nem állithato le.

Nagyon vigyázni kell hogy ne boruljon el az agya. Mert ha el van borulva, nyugtatolövedék allítaná csak meg.beteg.

2023. jan. 21. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!