Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Világvége érzésem van a Covid...

Világvége érzésem van a Covid és az ukrán-orosz háború óta, és nem tudok szabadulni tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan lettem mint egy zombi, főleg az utóbbi 1 évben. Voltak terveim, de teljesen lefagytam ezekkel kapcsolatban. Nincs kedvem semmihez, nincs olyan tevékenység amit szívesen végeznék. Az emberek nem is szívesen kommunikálnak velem, kb átnéznek rajtam. Állandóan csak bámulok ki a fejemből, nem tudom mihez kéne kezdeni magammal, de bármi is lenne ez majdnem teljesen biztos hogy nem tudnám menedzselni. Semmi motiváció, kis túlzással már az életemnek sem látom semmi értelmét.

Nincsenek öngyilkos gondolataim, de depressziós állapot kerülget.

Dolgozok, otthon vagyok, és ez ismétlődik állandóan.

Ami a legrosszabb hogy tervezni sem tudok semmit mert annyira bizonytalanná lett minden hogy saccolninis nehéz mi vár ránk a következő évben, vagy hamarabb.

Van itt valaki hasonló helyzetben?


2023. jan. 20. 21:51
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Véget ér-e a háború vagy beáll, és kialtart még hosszú évekig!? Mi lesz a forinttal, visszaerősödik mondjuk úgy 360-ig legalább, vagy tovább romlik 500-ig!? Tovább akár...

Infláció, drágulások, üzemanyag árak, stb. Inkább nem is sorolom.

2023. jan. 20. 21:53
 2/22 anonim ***** válasza:
16%

Covid, háború? Kit érdekel?

Ha a tv-ben nem látnád, azt se tudnád, hogy van...

2023. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok/voltam. Tudatosan nem követem már a híreket, manapság mintha direkt az lenne a cél, hogy félelemben éljünk. A terveimet pedig kis lépésekre bontottam, közeli határidőkkel, hogy azt tartsam szem előtt, ne azt, hogy mi lesz majd a terv x. lépésénél, ha épp eszkalálódik a háború...

Erre akkor is van esély, ha éled az életed, tervezel, csinálod, stb, meg akkor is, ha csak ülsz és várod a szomdzéd háború végét. Csak az üléssel ki tudja mennyi időt veszel el magadtól.

Sajnos azt se tudhatjuk, hogy holnap nem esik-e fejünkre egy tégla vagy késel meg egy bolond az utcán... Csinálni kell, remélve, hogy nem jön nagy gáz, aztán lesz, ami lesz.

De ezekre én is mindennap figyelmeztetem magam, tudom, hogy nehéz.

2023. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Ebből is látszik hogy a kínaiak meg a ruszkik csak a kárt okozzák az egész emberiségnek. Az egyiknek egy millió halálos áldozatot szedő világjárványt köszönhetünk, a másiknak meg háborút és egy világgazdasági válságot. Minő véletlen hogy mindkettő jobboldali populista vezetőjű ország.
2023. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%
4-es, ugye ez csak szarkazmus? Ugye? UGYE?
2023. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Majd hozzászoksz. Nekem már nagyon régóta világvége érzetem van, ez látszik is beigazolódni lassan.
2023. jan. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Tilts minden nyomorék online "hírforrást" és megoldva.


Az utóbbi 10 évben csak 20x volt világvége az index szerint...

2023. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
63%

60 éve még csak 3 milliárd ember élt, most meg a két és félszerese: 8 milliárd!

Szerinted meddig mehet még így?

A befolyásos gazdag elit tenni fog róla hogy ez a szám csökkenjen(vírusok,háborúk,éhhalál,vízmérgezés,...stb)! Persze ők majd átvészelik egy eldugott helyen.

Nyugodj meg! Ha te "kihalsz", akkor mi is!

2023. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
35%

"A befolyásos gazdag elit tenni fog róla hogy ez a szám csökkenjen(vírusok,háborúk,éhhalál,vízmérgezés,...stb)! Persze ők majd átvészelik egy eldugott helyen."


Istenem, ha mindig kapnék 5ft-ot ha ezt a f*szságot olvasom már milliárdos lennék.


Na figyi Józsi.

Én értem hogy az építkezésen meg a kocsmában két kőbambi és egy unicum után az ilyen globálpolitikai eszmefuttatásaidat csak úgy isszák tátott szájjal a köreidben ülők, de mondok én pár problémát ezzel.


1.) Kezdjük azzal, hogy ezt már amikor még csak épp hogy megjelent Magyarországon a háztartásonkénti 1 db számítógép, és épp hogy csak ismerkedett a fórumokkal meg blogokkal a jónép már AKKOR IS terjedtek a neten az ilyen konteók.

Igen, mind hallottuk már ezt a mesét a gonosz gyíkember cionista sátánista bilderberg-csoportos illuminátusokról, akiknek feltett célja csökkenteni a népességet.

Na, amióta olvasgatom ezeket a konteókat (kb 20 éve) azóta tudod mi történt?

6 milliárdról 8 milliárd lett a népesség.


Szerinted mennyire sikeresek ebben a " szándékos népességcsökkentésben"?


Elárulom: semennyire.

Mert egész egyszerűen nem tudsz ennyi embert lefizetni, megvenni, beszervezni, becsukbi a száját.


És valszeg 20 év múlva amikor 9 milliárdan leszünk akkor is még a magadfajta tolni fogja a "KIÍRTANAK MINKET!!!!" kezdetű konteóit a neten...


2.) Tudod te hányan halnak meg évente az általad felsorolt okoktól százalékba átszámítva?


A világon átlagosan talán 10%-a az embereknek.

De aki nem hülye az azonnal látja, hogy nyílvánvalóan a 350 millió fős Európában és a szintén kb 400 millió fős Észak-Amerikában nagyjából az emberek 0,1% - 1%-a hal meg évente vírusok, háborúk, éhínség okán.

És még az az 1% sem csak úgy bármilyen korcsoportból való, hanem 65 feletti emberek...


Úgy állítod be mintha mindenkinek lenne fejenként legalább egy ismerőse akit háborúk meg éhhalál visz el 30 évesen...

Szomáliában talán, de itt Európában tízezer emberből 1-2 hal meg ilyesmik miatt.


3.) Mi a tököm az a "vízmérgezés"?

Arra gondolsz hogy a régi házakban még néhol ólomszennyezéses a víz a régi csövek miatt?

Hát, igen. De kötve hiszem hogy valami milliárdos bankár terve az bogy Budapesten az 1900-as években a korszakban teljesen általános módon ólomvezetékeket használtak.

Vagy a mikroműanyagokra gondolsz?

Nos, a mikroműanyagok megkerülhetetlenek ha az emberiség műanyagot akar használni.

Ez se valami gyíkember terve volt, hanem egyszerű következménye annak hogy ilyen anyagot használ az ipar.

Ez ugyanolyan mint hogy z aluminium iparnak mellékterméke a vörös iszap. Mit lehet tenni?

Ha kell aluminium akkor meg kell barátkozni az aluminium oxidokkal. Ha kell műanyag akkor bele kell törődni hogy abból lesz mikroműanyag is.


De hidd csak azt hogy van egy villásnyelvű ankár a világon valahol aki szándékosan teherautóval önti bele a Dunába a mikroműanyagot...

2023. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

9.nek

Figyelj Józsi!

Az eszmék sok embert megbolondítanak. (nácik, háborút vívó népek)

Nyilván nem azok pusztítják el a világot amiket írtam.


Nem érdekel hogy te mit gondolsz, nekem is van véleményem és nem közeli apokalipszisről beszélek hanem arról hogy ezt a világunk nem fogja bírni. Lehet hogy csak 100 év múlva, de nagy szarban lesz az emberiség és ezen a bagatellizálásod sem segít! Nyugodtan nyugtasd az embereket hogy soha semmi globális probléma nem lesz és a túlnépesedés is kamu, attól majd minden jobb lesz!😉


Igazad van, nem valószínű hogy a közel jövőben lesz és ezért könnyű viccet csinálni az olyanokból akik aggódnak a gyerekeikért és a többi generációért!


Nem fogok vitázni, gondolj amit akarsz!

Add át a véleményedet másoké fikázása nélkül!

2023. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!