Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Világvége érzésem van a Covid...

Világvége érzésem van a Covid és az ukrán-orosz háború óta, és nem tudok szabadulni tőle. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan lettem mint egy zombi, főleg az utóbbi 1 évben. Voltak terveim, de teljesen lefagytam ezekkel kapcsolatban. Nincs kedvem semmihez, nincs olyan tevékenység amit szívesen végeznék. Az emberek nem is szívesen kommunikálnak velem, kb átnéznek rajtam. Állandóan csak bámulok ki a fejemből, nem tudom mihez kéne kezdeni magammal, de bármi is lenne ez majdnem teljesen biztos hogy nem tudnám menedzselni. Semmi motiváció, kis túlzással már az életemnek sem látom semmi értelmét.

Nincsenek öngyilkos gondolataim, de depressziós állapot kerülget.

Dolgozok, otthon vagyok, és ez ismétlődik állandóan.

Ami a legrosszabb hogy tervezni sem tudok semmit mert annyira bizonytalanná lett minden hogy saccolninis nehéz mi vár ránk a következő évben, vagy hamarabb.

Van itt valaki hasonló helyzetben?


2023. jan. 20. 21:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
12,te valami idegbeteg lehetsz.
2023. jan. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézd tovább az M1-et.
2023. aug. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!