Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy nőre...

Az mit jelent, ha egy nőre azt mondják, hogy "soccer Mom"?

Figyelt kérdés
2023. jan. 21. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
"A focis anya kifejezés nagy vonalakban egy amerikai, középosztálybeli, külvárosi nőre utal, aki idejének jelentős részét azzal tölti, hogy iskoláskorú gyermekeit ifjúsági sporteseményekre vagy más tevékenységekre szállítja, függetlenül attól, hogy azok focival kapcsolatosak vagy sem."
2023. jan. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt Magyarországon nem nagyon fogsz ilyennel találkozni, és Amerikában is inkább csak egy klisé, filmek tele vannak vele, de a valóságban az emberek ritkán ennyire kétdimenziósak.
2023. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Láttad a Gerard Buttler sulifocicsapatedzős filmjét? Na azok az anyukák.
2023. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%
Azért ez itthon is létezik szerintem valamennyire, főleg kisebb varosokban. De az tény, ahogy előttem is írták, az emberek nem ennyire egy síkon mozognak. Voltak ilyen focianyu kollégáim, meg az én fiam is focizott egy ideig, így általa is találkoztam olyan nőkkel, akik ezt baromi komolyan vették, nem csak a meccseken voltak ott, de minden egyes edzésen is, és úgy általában véve is gyakori téma náluk, hogy a gyerek focizik.
2023. jan. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!