Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy vannak...

Miért van az, hogy vannak emberek, akik kellő bátorsággal, idegen/kihalt helyeket is szívesen felfedeznek, más meg attól megrémül, ha valahol elbóbiskol, majd valaki felébreszti? Mitől függ ez?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 04:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák.
2023. jan. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Én szívesen felfedeznék ilyen helyeket, egész olcsó hobbi lehet.
2023. jan. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igénye minden embernek más. Fontos az adrenalin is...
2023. jan. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek ilyen creepy dolgokkal foglalkozni, szeretem az adrenalint is, ha nem lennék beteg és alkalmas lennék rá tuti elmennék mondjuk tűzoltónak.
2023. jan. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte senki nem tudja hol van ha elbóbiskolt random helyen és ebresztik
2023. jan. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyforma az idegrendszerünk, és az ingerküszöbünk. Ez millió dologtól függ, genetika, tapasztalatok, neveltetés, mentalitás, stb.

Egy szorongó tinilány, és egy vadászpilóta is át tud élni pánikrohamot, de utóbbiból nehezebben lehet kihozni.

2023. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem elég magas az ingerküszöböm és nem félek semmitől, akkor volt igazán szorongós és pánikos időszakom mikor hosszabb stresszt éltem meg, pl szervi betegsétől szenvedtem sokáig, félrediagnosztizáltak, félre kezeltek stb, az egy kicsit odatett mentálisan.
2023. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik az ilyesmi, csak sajnos én mindentől és mindenkitől félek. A szobám biztonságában érzem jól magam. De szivesen nézek ilyen videókat.
2023. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Értem, hogy mit akarsz kérdezni, de nem jó az elbóbiskolós példa. Az nem függ össze a bátorsággal meg a felfedező hajlammal, hogy mennél célirányosan egy helyre, időpontra is mondjuk, elalszol a járművön, és az egész dugába dől. Az, hogy vki szeret helyeket felfedezni, amikor ráér, nem azt jelenti, hogy örülnie kell akkor is, ha mondjuk munkába igyekezett, baráti programra, és ahhoz képest a halál f.szán köt ki.


De amúgy tényleg nem vagyunk egyformák, ennyi a magyarázat. Én szeretek pl. eljárni szórakozni, koncertekre, éjszakába, egyes embereknek meg ez kínzással érne fel. Én könnyen felbosszantom magam apróságokon is, más meg olyan, mint a Buddha. Nem folytatom a sort, a végtelenségig lehetne írni példákat.

2023. jan. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!