Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A bátyám be jelentette úgy a...

A bátyám be jelentette úgy a házamba a gyermekét hogy mi nem is tudtunk róla persze én és a párom aláírás nélkül! Hogyan lehetne utána nézni hogy nincs -e még be jelentve ide?

Figyelt kérdés
A bátyám be jelentette úgy a házamba a gyermekét hogy mi nem is tudtunk róla ,mikor pedig meg tudtam úgy volt vele hogy ebből nekem semi bajom nem lehet meg stb stb azóta hozott egy kijelentő papírt és alá is írtam a ki jelentést, de nem tudom hogy tényleg be is vitte e már , hogyan tudhatnám meg hogy be e van még ideje jelentve ?
2023. jan. 23. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kié a ház? Mert ha a tied/párodé és a bátyádnak jogilag semmi köze hozzá, akkor nem jelentheti be oda a gyerekét az engedélyed nélkül, ilyen nincs.
2023. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Kormányablakban, okmányhiavatlban megkérdezheted, de lehet, hogy lehet ügyfélkapun, e-papírral is intézni: [link]
2023. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Egy enyém és férjemé, és mi nem írtuk alá a bejelentést nem is tudom ők ezt hogyan tudták megcsinálni
2023. jan. 23. 08:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Az*
2023. jan. 23. 08:59
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Aláhamisították az aláírásotokat, úgy.
2023. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, akkor nem ott laknak, de miért csinálták? Óvoda/iskola miatt?
2023. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Eloszor is, miert nem beszelsz vele?
2023. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
Miért zavar ez titeket? Attól, mert oda szól a gyerek címe, semmi joga semmihez, nektek sincs kötelezettségetek emiatt.
2023. jan. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Elég gáz, hogy a tudtod nélkül csinálta.

De ha csak ovi/iskola miatt kell, akkor nem engednéd meg neki?

Nem volt ennek semmi előzménye?

Szerintem nélküled nem tudja bejelenteni, csak ha hamisítja az aláírásodat.

2023. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Az okirathamisítás bűncselekmény, bаszki, semmi másért, ezt az értetlenkedőknek üzenem, az meg csak szimplán tirpák dolog, hogy erről a kedves bátya bаszott nekik szólni.

De az is elég érdekes, hogy a Hivatal nem keresett meg titeket, hogy ebbe ti beleegyeztetek-e.

Vagy komolyan ez ennyire elbаszott ország, hogy itt bárkinek a címére bejelenthetek bárkit, csak alá kell firkantanom az ő aláírásával néhány szaros papírt és kész, ezt le se ellenőrzik?

2023. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!