Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő miért bámul meredten,...

Egy nő miért bámul meredten, rezzenéstelen arccal?. Nem bambult el, és nem is tetszem neki illetve utálatott se látok rajta.

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 16:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Leírnád bővebben a szituációt?
2023. jan. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Én biztos vagyok benne, hogy előrébb lennél azzal, ha megkérdeznéd őt magát, minthogy megvárd Piri néni aktív tippmix felhasználó válaszát a 4. oldal 25. kommentjében.
2023. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lehet azon gondolkodik, hogy a másik miért cselekszik úgy, ahogyan cselekszik. Lehet megtetszett neki az a másik fél, vagy nem tudja hova tenni. Lehet rejtetten agresszív, de nem akar lépni.
2023. jan. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lehet ez már valami válasz
2023. jan. 24. 18:09
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Hányszor teszed meg fel ezt a kérdést? Kérdezd meg tőle és novessz tököt.
2023. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyszer engem egy rendőrnő nézett így, amikor a boltban voltam. Megéreztem, hogy valaki néz. De nem tulajdonítottam nagy üvyet neki, mivel az eladó beszélt neki, így szerintem elgondolkodhatott. Én meg nem loptam semmit, higy gyanus lettem volna :D N
2023. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Kockahasedzés után a nővérem halál nyugodt. Lehet, hogy neki is forr a vér az izmaiban, s az endorfinlöket.
2023. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!