Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet én vagyok túl kezdő, de...

Lehet én vagyok túl kezdő, de hogy lehet így nézni?

Figyelt kérdés

Tehát ha én megnézek valakit és az illető ezt megérzi és rám néz, akkor én azonnal zavarba jövök és hirtelen elnézek. Viszont tapasztaltam már olyat fordított esetben, hogy engem nézett valaki, én éreztem meg, hogy néz és amikor ránéztem nem nézett el. Ezt hogy csinálják az emberek? Én minden gondolkodás nélkül automatikusan elkapom a tekintetem, más meg meg se rezzen.

Vagy ez az elnézés csak akkor játszik, ha a másik tetszik nekünk, ha nem, akkor simán tartjuk a szemkontaktust? Valaki tapasztaltabb magyarázza már el nekem ezt, köszi!



2022. ápr. 28. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki nem igazan teged nez hanem nez ki a fejebol es kozben gondolkodik valamin akkor nem igazan esik le neki hogy te nezed.


Velem is annyiszor fordult elo hogy metron nezek random embereket es csak utolag jottem ra hogy kb. 5 megallon at azt az embert neztem, full kinos volt, de kozben fejben meg total mashol voltam, igaz nekem ADD-m van nemtom ez mennyire jatszik kozre.


Vagy lehet hogy flortolni akarnak veled.

2022. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom kérdése is, van aki meri tartani a szemkontaktust és simán mosolyog is közben, más meg szégyenlős és elkapja a tekintetét. Könnyebb olyannal tartani, aki nem tetszik, de ez nem jelenti, hogy aki hosszan a szemedbe néz, annak biztos nem jössz be.

Valószínűleg "gyakorlás" kérdése is, ha párszor meg tudnád állni, hogy ne nézz félre, utána könnyebb lenne és talán nem is lenne már ez az automatikus nálad.

2022. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs önbizalmad, azért fordítod el a fejed.
2022. ápr. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az önbizalomhiány igaz lehet. Köszönöm szépen!
2022. ápr. 29. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Az elme rejtelmei mi?


Sok állapot létezik. :)

2022. máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi pár napban igyekeztem tartani a szemkontaktust azzal, akivel összenéztem. Nagyjából 1-1,5 másodpercig tudtam tartani, de utána elnéztem, hogy ne legyen kellemetlen. Viszont az adott illetők egyáltalán nem kapták el a tekintetüket, mindig csak én. Kérdésem, hogy akkor ők meddig néztek volna vajon, ha nem nézek el? Ez így is túl kevés időnek számít ez az 1-1,5 mp?
2022. máj. 4. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, beszélgetés nélkül nem tartok 2-3 másodpercnél hosszabb összefüggő szemkontaktust ismeretlennel, illetlenségnek és aggressziónak tartom, mert olyan mintha minden jogalap nélkül éreztetni akarnám hogy én akarok tőled valamit, és jogom van hozzá. Ha akarok valamit valakitől, akkor azt érzem korrektnek, hogy oda megyek és hozzászolók elöször és elmondom, hogy mi a helyzet.
2022. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!