Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van hogy valakinek...

Az miért van hogy valakinek írok mondjuk 10 üzenetet egymás után Messengeren és abból csak néhányra vagy csak az utolsóra válaszol? Többi meg mintha ott se lenne

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat írsz. Vagy annyira figyelmetlen, hogy nem jut eszébe mindent elolvasni, csak az utolsó 1-2-t, amit feldob a figyelmeztetéssel a Messenger, esetleg elolvassa végig, de mire a végére ér, az elejét elfelejti. Vagy csak szimplán nem érdekled annyira, hogy a kisregényedet olvassa, az utolsó 1-2 üzenetre reagál valamit, azt' le vagy tudva.
2023. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem ér rá arra, hogy 7/24-ben téged ajnározzon!
2023. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretne veled írogatni
2023. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapból zavarnak az olyan emberek akik egymás után 10 üzenetet írnak 10 kérdést tesznek fel, 10 témával fárasztanak.


Nálam ez tök változó, van aki "le van tudva" és van akivel jóban vagyok, de tényleg nem figyelem annyira a Messengert, hogy mindenre válaszoljak, vagy egy-egy téma felett átsiklok.


Na meg sokszor van, hogy valaki elkezd írni. Én meg vagy a természetben vagyok, vagy sorban állok éppen, dolgozom és nem érek rá írni.

2023. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Férfi az illető?
2023. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 K.O. ***** válasza:
vagy csak arra valaszol ami erdekli, vagy amit az elso valaszolo irt, mert ha mindenre valaszol regeny lesz belole, amire ha a masik is visszavalaszol akkor még nagyobb regeny es sose er veget a beszelgetes
2023. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőség.


Vagy véletlen nem veszi észre, hogy van előtte is üzenet, ami nagy ritkán még velem is előfordul, vagy átlag ember módjára, összecsapja az egészet fejben, az első 80%ot meg gyorsan elfelejti, és azt hiszi az utolsó dolog érdekel téged csak.


Kamaszként sok ezerszer kérdeztem azt, hogy "miért nem válaszolsz az összes kérdésemre?", de a kérdések nem csak egyszeri bemásolt ismétlése se volt ritka.


Aztán rájöttem a megoldásra. Aki nem tud beszélni, azzal nem fogok. ^^

2023. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat írsz, túlzottan rövid idő alatt. Arra, hogy mindenre válaszoljon, pedig nem mindenkinek van kapacitása, energiája akármikor. Vagy "csak" tényleg annyiról lenne szó, hogy nem szeretné sokáig húzni a beszélgetést, és szemezget a neki tetszőkből.

Viszont az is lehet, hogy szimplán nem tud, akar a többire válaszolni, mert kényelmetlen téma, nem akarja a véleményét, gondolatait megosztani. Vagy valami hasonló okból.

Figyelmetlenség is lehet, akár nem törődömség is.


Mindkét oldalt meg tudom érteni; az egyik, akinek túl sok ez és nincs kedve/energiája erre, illetve a másik, akinek alig válaszolnak.

2023. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!