Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelem vagy pénz?

Szerelem vagy pénz?

Figyelt kérdés
ha egyet kellene választani melyiket választjátok?

2023. jan. 27. 11:08
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
12%
Attól függ mennyi pénz. Ha annyi pénz, hogy soha életemben nem kell dolgoznom semennyit sem, akkor elgondolkodnék rajta. Egyébként szerelem.
2023. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha van tiszta szerelem, szeretet; a Gondviselés mindíg biztosít eleget.
2023. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
47%
A pénzt, egyértelműen. A szerelem elmúlik egy, max másfél év múlva.
2023. jan. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
84%
A pénzt választanám.
2023. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
29%
Szerelem. Mert megtanultam, hogy a pénz nem tesz boldoggá. Lehet bármennyi pénzed, legbelül mindig ott lesz egy nagy űr. Úgyhogy én inkább élnék szerényebb körülmények között, csak hagy ölelhessem minden nap a szerelmemet...
2023. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
39%
Ha csak az egyik lehet, és a másikból semmit nem kapok, nyilván a pénz, mert anélkül fizikailag nem lennék biztonságban. Pedig szerelmes típus vagyok.
2023. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
15-ös érti a kérdést. Én is ezt választanám.
2023. jan. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
77%

A válaszomra adott visszajelzés tökéletesen reprezentálja a mai világunkat, ezért én nem is csodálkozom, hogy miért élünk egy ilyen felszínes világban, mert az emberek felszínesek, önzőek és anyagiasak - csak ez számít nekik.


Odaadnám nektek minden pénzem és vagyonom, hogy örökké a szerelmemmel lehessek, akit a világ és az univerzum egyszerűen nem enged mellém.

2023. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
67%

18: ez egy romantikus nyálregényes fantáziakép. Aztán ha majd a szeméttelepen, rohadó üszkös lábbal, baromi nagy fájdalmak között élsz, akkor lehet, hogy nem is lesz annyira fontos.


A sok pénz nekem sem fontos. De az, hogy egészséges legyek, legyen tető a fejem fölött, az igen.

2023. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes, hogy te írsz gúnyosan regényről és fantáziaképről, mert te költöttél bele olyan olyan gondolatokat a véleményekbe, amit senki sem említett. Én szerény életkörülményeket írtam. Szerintem szerényen is lehet egszségesnek és szépnek lenni. Pár ezer évvel ezelőtt mindannyian természeti lények voltunk.


Tőlem elszakították a szerelmemet, akit teljes lelkemmel szeretek, több mint 2000 km-re van és nem tudjuk, hogy mikor lehetünk újra együtt. Jelenleg egy 1 milliós laptopról írok neked a 200 milliós lakásomban, és nem vagyok boldog. Fáj a lelkem és néha annyira gyötör a fájdalom, hogy nem is akarok élni.

2023. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!