Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik mellett döntenétek és...

Melyik mellett döntenétek és miért?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, előre egy pacsi és köszi aki végigolvassa.


Szóval 18 éves vagyok, van egy 25 évvel idősebb barátom (nem kell a negatív komment) akiről anyum nem tud mert kiakadna mivel ismerik egymást.. Meg am is a kor miatt is.. (nem, nem anyum párja) akivel együtt vagyunk 2 éve. Van barátnője, de nyitott kapcsolatban élnek, náluk ez megszokott.. Még egy év van a gimiből, de elhatároztuk h gyermeket szeretnénk majd egyszer. Elakarja hagyni a barátnőjét, de mivel félt az elején h mivel fiatal vagyok elhagyom nem rúgta fel a kapcsolatát.. Nem vagyok naiv liba, nyilván nem 2 év után lesz gyerek meg stb de neki már ketyeg a biológiai órája és nyilván nem 80 évesen akar apa lenni, én pedig igazából én is szeretnék anya lenni. adott két lehetőségem. Ezek közül melyiket választanátok?


1. Vele maradtok minden fizetés nélkül egyetem elkezdésével és odaköltöznétek hozzá (ő ragaszkodna hozzá h oda költözettek) és gyereket vállalnátok miközben próbáltok dolgozni és egyetemre is járni (ami azért is nehézkes mert az nem olcsó és nem tudsz végig dolgozni gyerek mellett és am is ha lenne gyermekem ő lenne az első) , ami ha nem sikerül egy szipla érettségivel szakma nélkül megszívjátok. Mindig függenél a férfitól szinte és ott lenne a gyermeked akit egyedül nem tudnál eltartani. Sőt.. Még magadat sem biztos.

A FÉRFI NEM GAZDAG, de nem keres rosszul. Eltudna tartani valószínű, de lehet h nehézkesen és függenétek tőle teljesen...


2. Az egyik rokonotok, akinek több cége is van, és a városban egy háza ahova járni fogtok, felajánlja hogy költözzetek hozzá amíg tanultok,szívesen finanszírozza a tanulmányaidat, aztán a cégénél munkát is kaphatsz, ami egyébként elég neves.

Tehát nem kell költeni a lakhatásra, gyermekre, a tanulmányidra, nem kell utazgatni mert közel vagy a sulihoz, biztosan befejezed az iskolát és fix munkahelyed is lesz ahol jól megfizetnek.


Ez majdnem 5-6 év mire megcsinálom mindenestül és még nem is dolgoztam. Nyilván nem várhatod a férfitól h megvárjon, pláne h most barátnője van, így a férfival szakítanod kellene,mert tanuás és munka plusz a távolság ami lenne köztetek (messze lakna akkor) am is kevés találkozót eredményezne.


Melyik opciót választanátok és miért?

(tudom,visszaolvasva elég kamu szagú, de nem az:D) negatív kommentelők kíméljenek, ne itt éljétek ki a frusztráltságotokat. Köszönom aki normális kommentet ír.



2019. aug. 13. 06:02
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Jaa.. Azt elfelejtettem h a gazdag rokontól elfogadni pénzt csak így nem szeretnék, mivel az h a kezembe nyom többszázezret vagy az h lakhatok a házában és fizeti a sulim nem egyenlő azzal h "elszórom a pénzét".
2019. aug. 13. 06:05
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Kisfalvak problémája. A barátod nem narcisztikus véletlen és kutya-macska barátságban vagytok? Ugyanúgy, ahogy a másik barátnőjével is van?
2019. aug. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Meg valószínű a rokon se örülne h százezreket szórok el az ő pénzéből bár sztem adna, miközben egyszerűen csak ott laknék (nem kéne utazni) és a sulim munkám meg van oldva. Ezért nem működik az ötlet h "kérj a rokontól pénzt és menj a pasidhoz"
2019. aug. 13. 06:12
 4/31 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Nem tudom. Nem hinném. Elvileg a barátnőjének meg sem említette még a gyerek témát ( legjobb barátját is ismerem ő is ezt mondta), nekem pedig igen.. Így nem tudom igazából h komolyan gondolja e de úgy tűnik.
2019. aug. 13. 06:14
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
nezd. eloszor azt irod, hogy a csavo nyitott kapcsolatban el, a kovetkezo sorokban meg mar azt taglalod, h csak azert nem akarta elhagyni a baratnojet, mert te fiatal vagy es nem volt biztos benne, h nem szakitassz e vele. a masik meg, h ha nyitott kapcsolatban lenne akkor sem veled tervezgetne gyereket, hiszen a nyitott kapcsolat nem ez. ez tobbnejuseghez jobban hasonlit. az azert kicsit mas. raadasul az emberek mindenkivel ugyan ugy viselkednek, szoval kvazi te is erre a sorsra fogsz jutni, mint a baratnoje. a nyitott kapcsolat amugy az, ha massal is szexel. de attol meg nem veled jar. ezt csak igy gyorsan ideirtam. a lenyeg, h valoszinuleg pont ezek miatt a kattok miatt nincs meg gyereke es emiatt keres maganak egy naiv 18 evest (mert az vagy). en semmi keppen sem valasztanam az elso opciot. mert nem adnam fel a tovabbtanulasom es az egesz eletem egy olyan ferfi miatt aki egyszerre tobb not szedit es hazudozik. gondolj csak bele. ha tenyleg azert nem hagyta el a baratnoket, mert vart, h komolyak e a szandekaid akkor ezt mar 2 ev alatt siman kitapasztalhatta volna. 2 ev mar eleg "bizonyitek". a nyitott kapcsolatrol meg nar beszeltem. de ha van esetleg egy 3. variacio amivel elotted magyarazkodik azt is szivesen megcafolom neked. valaszd a masodik opciot szerintem. igy maradhatsz a palival is (mert ha neked ez jo akkor a te dolgod), es nem cseszed el az eleted se. ha rendes akkor megerti. ha nem, akkor meg nincs mirol beszelni
2019. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

1 barátnője van, akivel nyitott kapcsolatban él de azt mondta belém szeretett és elfogja hagyni, és eddig azért nem tette ezt meg mert félt ugye h a fiatalságom és az anyám tiltásának az lesz a vége h otthagyom és két szék között a padlóra esik. És h valakivel lenni még mindig jobb mint egyedül de h engem jobban szeret. (őt már rég nem úgy mint az elején ezért sincs gyerekük és a nyitott kapcsolatában eddig 2en voltak szexpartnerek de semmi többek mostmár csak én vagyok és a nő ugye.)


Bár igaz, 2 év után megbizonyosodhatott volna h mennyire komoly is a szándék.

Nagyon köszönöm a választ. :)

2019. aug. 13. 06:30
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Hahahahaahaahaa.
2019. aug. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, örülök h ilyen szorakoztatónak találod.
2019. aug. 13. 06:44
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Karrier KARRIER karrier!!


Nem gondolkodnék családban, amíg nincs meg rá egyedül is mindenem.

2019. aug. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2019. aug. 13. 07:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!