Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utált meg minden ok nélkül?

Miért utált meg minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy srac az osztalyomban aki tetszik nekem. Mint kiderult en is tetszem neki a legjobb baratja szerint szerint lehet belole valami. A baratai is piszkaltak velem elotte es ugy ereztem hatha ennyi honap szenvedes utan kezdemenyezni fog (mindketten felenkek vagyunk es nem nagyon beszelgettunk egymassal). De egyik naprol a masikra minden ok nelkul ugy erzem megutalt. Nem nez ram egyaltalan es erzem ezt a gyuloletet a baratain is. Semmi rosszat nem tettem ebben biztos vagyok. Mi tortenhett hogy hirtelen megutaltak? Nagyon rosszul esik ez az egesz es felek hogy esetleg bantani is fognak ezentul.
2023. jan. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Menj oda hozzá, és kérdezd meg!

Ezeknek a mai tizenéveseknek nem tanították meg az ékezetet? Tanulj már meg értelmesen írni az anyanyelveden!

2023. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Valószinűleg talált mást, vagy szimplán megunta ezt amit csináltatok. Menj oda kezdeményez, nincs még minden veszve talán :)
2023. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De én azt a részét nem értem hogy ezért miért kell utálni? Ha már nem érdeklem őt
2023. jan. 27. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Koptasd , senkit sem érdekel ki miert utál stb . Te sem kérdezd de ne engedd hogy pofázzon stb .
2023. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, tényleg így van-e, vagy csak te érzed ezt.
2023. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem utált meg, épp ellenkezőleg. A passzív magatartásával próbálja elérni, hogy még inkább felkeltse az érdeklődésed illetve azt, hogy kezdeményezz.
2023. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet hogy amint említett a barátai piszkálták emiatt van esélye hogy ez az oka persze ez nem a te hibád vannak ilyen emberek. Gondolom előtérbe helyezte a barátait.
2023. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és mondd azt neki, hogy úgy érzed, mintha haragudna rád valami miatt, esetleg megbántottad valamivel a tudtán kívül? Bármilyen félénk vagy, ilyen esetben a nyílt kommunikáció a legjobb. Ha nem csináltál semmit, akkor kiderül majd, hogy félreértés történt, vagy csak te érzed így, vagy valami hamis pletykát hallott rólad.
2023. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!