Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy életképtelen ember hogy...

Egy életképtelen ember hogy képes létezni, boldogulni a világban? Hogy nem halnak meg, hogy keresnek pénzt?

Figyelt kérdés

Most elsősorban azokra gondolok, akik minden fosért mást nyaggatnak, nem bírják használni a keresőt és erre valamiért általában rettenetesen büszkék is.


Mindig van valaki, aki segít nekik, miközben másokat komolyabb problémákkal is a porban hagynak?


Hogy tud valaki úgy létezni, hogy még százalékot is másnak kell számolni helyette és nem bír magától rákeresni alapvető információkra? Ezek az emberek hogy éltek, hogy nőttek fel egyáltalán, hogy nem evidens nekik, hogy ha például egy nyitvatartási idő érdekel minket, akkor beírjuk a bolt nevét a keresőbe és már meg is van?


Főleg a digitális kor szülöttjeire gondolok, a mostani <25 évesekre, akik ilyenek. Egy idős embernél aki azért kicsit másban nőtt fel, azt hiszem, hogy ez bocsánatos bűn.


2023. jan. 27. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Szüleik nyakán élnek. Ha majd meghalnak akkor pedig bumm a fejbe... Vagy hajléktalanság.
2023. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Terelgetik őket.
2023. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Párjuk vagy szüleik intézik az életüket.
2023. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Sok esetben szerintem csak puszta lustaság áll a háttérben. Amíg van más, aki megcsinálja a dolgokat helyettük, minek törjék magukat. Amúgy 20-as éveim első felében kb én sem tudtam volna egy csekket feladni sem, annyira nem voltam ilyesmire kényszerülve. Eltelt 10 év, lakást adtam el, a saját családi házam ügyeit intéztem, stb. Ha már egyedül kell elintézniük dolgokat, megtanulják. Ha meg nem, hát akkor vagy segítenek nekik, vagy úgy járnak ahogy.
2023. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Az élethez kell egy nagyfokú szerencse is. Kívülállóként sokan a másikat szerencsétlennek, életképtelennek ítélik meg, de igazából nem tudják, hogy pl.: aki ma így 40 évesen életképtelen, hogyan élt meg eddig. Nem feltétlen anyuka-apuka támogatásából, hanem ha nehezen is, de akarattal sokmindent el tudnak ők is érni - és itt nem a másik kihasználására értem az akaratot.
2023. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Én nehezen


Pl nincs apám meg férfi se az eletemben, sz.r a csap,a kilincs meg minden amit el tudsz képzelni. A szerelők meg lehúznak es ugy csinálják meg, hogy 2 hétig nem csöpög a csap és 2 hetig nem lóg a kilincs. Aztán kezdődik minden előlről. A szárítókötelek leszakadtak vettem ujat belefűzögettem de nem feszül hanem laza az egész, nem tudom milyen spéci horgászcsomókkal vagy hogyan lehetne megoldani hogy feszesen erősen álljanak a kötelek benne.

A parapettről hianyzik az ütköző, nem lehet kapni eddog sehol ezért folyamat nyitva a teteje es igy kell fűtenem.

A szekrényajto mindig leszakad volt aki felfúrta kétszer megint leszakadt, azóta már csak nekitámasztom a szekrénynek.

Aztán lesikáltam a zománcfestékes(?) ajtot mert en takarítok. Kiderult hogy nem kellett volna, karcos az egész és válik fel magátol. Nemhogy átfesteni kéne az ajtokat de egyenesen le is kéne csiszolni az egészet. Es persze hogy ilyen ajtokat meg nem lehet kapni sem. A plafonon a csillár izzobol 2 kiégett de létrával se érem el, es azt sem tudom milyen izzo kell bele. Asszem halogénizzos(?)


Es ez csak a keco. A vezetésemről nem is beszélve. Ha el kéne menni másik városba vagy kulfoldre, eltévednék es vissza se talalnék(volt már aki azt hitte elloptam a kocsijáz mert nem hitte el hogy azt sem tudom hol vagyok? es azt hitte kamuzom:D) a navigaciokat nem tudom hogyan kell frissiteni, melyik a jo program hogyan működnek. Semmit. Mindig az alberlethez kozeli munkahelyeken dolgozom inkabb es gyalog megkozelitheto boltokba járok stb.


Ezeken kivul is nagyon tudnám sorolni, hogyan élek életképtelenül.

2023. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
*Ja meg a laptopot se kéne porszívozni. Miután eltűnt jópár billentyű, úgy rájöttem erre is. Azota is hitetlenkedem hogy a laptop billentyűzetek (főleg az alja és billentyűk közt)egy takarithatatlan eszköz egy laptop?
2023. jan. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nővérem ilyen.

49 éves és hajnalban felhív engem aki 1000km-re élek Magyarországtól,hogy eltévedt Pesten.

Sírva hív…

Állandóan ezt csinálja.

Hogy a f*szomban lehet eltévedni 2023-ban a szaros telefonnal a kezünkben?

Elmondtam neki,hogy töltse le a BKK futár alkalmazást, erre elkezdett kiabálni,hogy fogjam már fel,hogy ő nem ért hozzá. Aztán leb*szta a telefont.

2023. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Én még azert hozzátenném azt is (az eltevedéshez)mikor mennék kocsival vmi városba, kereszteződés, jobbra es balra mehetsz csak, es ki van irva MINDKÉT IRÁNYBA ugyanaz a város.

Meg autopályán x város felső x város centrum, x város alsó, b+ en csak x városba akarok menni nem alsofelsőcentrumba a városba csak.es akkor merre menjek?

2023. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%

Jav

Vagy pl.Miskolc dèl miskolc észak meg minden sz.r

2023. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!