Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Czifra Éva nyelvtanulási...

Czifra Éva nyelvtanulási módszeréről szeretnék visszajelzést, véleményt kérni. Van e valaki aki ismeri, elvégezte ? Nagyon sok jót ígér. Túl szépnek tűnik.

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Felejtős. Ha olyan jó lenne, már egész biztos, hogy legalább hallottam volna róla szakmabeliként. De ha még egy laikus is azt mondja, túl szép, akkor kár vesztegetni rá az időt.
2023. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én csak ilyen szó/mondatgyűjtéses könyveket látok tőle. Olyanok régen voltak divatban. Bocsánat, honnan indul a vonat ...-ra? Megmondaná, mennyibe kerül fél kiló kenyér 15 dkg parizerrel? Kérek két csomag papírzsebkendőt. Zöldet nem! Húzd meg a kukimat. Elnézést, nem működik a borotvaaljzat a szobánkban.
2023. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen “speed, jobb agyfeltekes, egy het alatt angolul, 3 honap alatt B2 sikeres nyelvvizsga” humbukkokat jobb elfelejteni.
2023. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Idő előtt elküldtem a #2-t, pedig akartam még írni, hogy:

Az ilyen szógyűjtésesdi az meg tipikusan a középfokú nyelvvizsgára tanuláshoz szokásos módszer, csak legfeljebb más szerzőknél az van alcímnek, hogy Fürdőszoba, Czifránál meg az a cím, hogy Életmentő mondatok pincéreknek. Szakmai önéletrajz, levélírás, telefonálás, állásinterjú, ezek bármelyik nyelvtanfolyamon előkerülnek, hogy milyen szavakat is használunk ilyen témában? Ebben, ha jó a gyűjtés, nincs semmi humbug, agynegyedteke. Hát, aki gyanúperrel kezeli azt a szót, hogy gyűjtés, hátha az valami keleti mágia, kérdezze meg a szomszédot, mit jelent a szó.

Ma még rászántam 2 percet a gúúúgelra, van nála egy pár átlagos/normális cím is (kérdés, mi a tartalom, de egyszeri kíváncsiságból nem veszek háromezer forintos könyveket tucatszámra), mint például:

12 igeidő, elmélet-gyakorlat

Fordítási feladatok

Szövegértési feladatok


S bármikor van alkalom mindenkinek tanulni:

humbug – ‘ámítás, szemfényvesztés, szélhámosság’.

Nemzetközi szó az ismeretlen eredetű angol humbug (‘szélhámosság’) nyomán.

2023. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Némethné Hock Ildikónak voltak ilyen gyűjtés-féléi régebben)
2023. jan. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!