Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok mondani véleményt a...

Tudnátok mondani véleményt a brainturbo nyelvtanfolyamról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 15:54
 1/2 anonim válasza:
Én megcsináltam,csak pénzkidobás volt.
2015. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sueann válasza:

Sziasztok, megosztom a véleményem, hátha segítség másoknak. Én is előtte próbáltam begyűjteni másoktól a tapasztalatot, még sem egy olcsó módszerről van szó.

Sajnos, nekem nem vált be. Tudomásul kell venni, hogy energia befektetés nélkül nincs eredmény. Valóban tud segíteni a tanulásban a gépi óra, de mellette ugyanúgy tanulni kell, különben nem tapasztal eredményt az ember. Nem szabad arra adni, amit ezekben a nyelvsulikban mondanak a tulajok, mert valszeg ők nem is csináltak egy kurzust sem végig vele. Igazából nem éri meg az árát. Sok a körítés,humbug körülötte feleslegesen. Feleslegesen teszik fel a sok kütyűt, illetve azért, hogy érezd, hogy mégis valamiért fizetsz ennyi pénzt.

A módszert könyvből - villámolvasás - is el lehet sajátítani és segíteni a tanulást ekkora befektetés nélkül is.

Azt gondolom, hogy harmadából egy angol tanárral többre mentem volna.


Az utolsó két óránál mertem eltérni attól, amit mondtak, hogy hogyan kell készülni, és ekkor tapasztaltam csak látható, érezhető eredményt, de már mindegy volt, hisz elment már az összes óra.


Hozzáteszem, hogy amit a fejte tesznek, azt nem fertőtlenítik (gumipántot) és össze lehet egy-két "tücsköt-bogarat" szedni. :((( volt rá példa.


Én azt mondom, magántanár otthoni komoly tanulással, kiegészítve a villámolvasás (fényképezős) technikával és gyorsabban, olcsóbban haladhatsz.

2017. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!