Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nőket azért zavarja, ha a...

A nőket azért zavarja, ha a pasijuk, férjük a mosdókagylóba vizel, mert ők nem tudják ezt fizikailag megoldani és irigyek?

Figyelt kérdés

A kérdés komoly. Azt szokták válaszolni, hogy undorító, meg fertőzés, stb.

De sok pasinak mégse undorító, és én se betegedtem még meg mióta ezt csinálom. Szóval, mi az igazi oka, amiért a nőket ez zavarja?



2022. jún. 9. 20:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
85%
Minden egyes vizelés után lefertőtleníted? Kétlem. Én pl szoktam a fogkeféeől véletlenül elesett fogkrémet visszakanalazni a fogkefére. Ha belegondolok hogy egy vizeletet fogkrém el mosok fogat akkor engem is el fog az undor.
2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Egy sima kézmosás után se fertőtlenítem le állandóan, pedig ha kint dolgozok, és koszos a kezem, lehet h abból is marad valami olyan dolog a kagylón.
2022. jún. 9. 20:31
 3/48 anonim ***** válasza:
90%
De még jó higy írod, igazából máskor is hallottam ilyenről, ezentúl idegen helyen vigyázni fogok és csakis a csaptelephez fogok hozzáérni.
2022. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
80%
Nem irigykedek rà, mert értelmes férjem van, aki tudja hasznàlni a fürdőt. Ha mosdóba pisil, fazèkba kakàl? Irigykedni.... Hát persze... 😂
2022. jún. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező beleengedi, de nem is látott nőt az anyján kívül :D
2022. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező ha kezet mosol azt szappannal teszed ami vírus és baciölő. A vizeleted után nem fogod leszappanozni és fertőtleníteni a kagylót. Ennyi. A wc kagylót se fogdosod belülről, nem véletlenül.
2022. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Metionin ***** válasza:
84%
Pedig azért, mert undorító. Arcot, kezet sem mosunk a wc-kagylóban, így a szükségleteinket sem ott végezzük, ahol arcot és kezet mosunk. Ami az irigységet illeti, hidd el, ha nagyon akarnám, meg tudnám csinálni :D de szerencsére ennél nekem és a páromnak is több eszünk van.
2022. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
23%

Mit vélekedik az asszonyka, amikor "furulyázik", az nem undorító vagy csak irigy inkább a mosdókagylóra? :DDD


Tehát mosdókagylóba undi, de orcájába szenvedély ugyanaz a dolog...hmm...érdekes:D

2022. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
88%
Most jön az, hogy aki nem a mosdóba vizel, az nem is férfi?
2022. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%

Nyolcas,

Szex előtt illik megmosakodni. Pisilés előtt/után meg valszeg nem mosakszik meg.

Meg aztán orálnál a sperma megy a szájába, nem a pisi.

Meg nincs nyilván a nap mind a 24 órájában olyan állapotban, az ura farkából kijövő lét nyalogassa

2022. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!