Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik nem oltatták be magukat covid ellen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 23:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
75%
Semmit, mindenkinek a maga döntése. Én nem oltattam be magam és a férjem sem. Covidosak se voltunk soha. Több oltott ismerősünk/ rokonunk viszont igen. Van aki többször is, és sajnos haláleset is volt.
2023. jan. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 scamdemic ***** válasza:
40%

Életem legjobb döntése volt.

[link]

2023. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Darius- ***** válasza:
56%

Jol dontottek. Nem fogom beoltani magam addig, amig nem teszik kotelezové. Nem fejtem ki miért.

Az sem biztos véget ért a KoVid, mert Kinaban ujraindult és eredetileg is onnan jott (hivatalos forrasokbol, hogy valojaban kifejlesztették vagy ténylegesen Kinabol érkezett, nem tudhatjuk biztosan )

2023. jan. 30. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
74%
A kevesek közt akarnak lenni.
2023. jan. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Mindegy: ez a kórság senkit nem kímél, a beoltott is tud szívni miatta, tehát tökmindegy.
2023. jan. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%

Ez még mindig téma? Nem voltak eleget cseszegetve az oltatlanok még?

Én nem oltattam be magam, nem voltam covidos sem.

Egyik ismerősöm 2x kérte az oltást, és 3x elkapta a covidot.

Múltkor mondta nekem,hogyha újra lenne ilyen vírus, nem adatna be egyet se magának és szerinte én döntöttem jól.

Én úgy vagyok vele, mindenki úgy dönt, ahogy akar. Sosem szóltam meg senkit emiatt és nem is okoskodtam, hogy ki mit miért tesz.

Jó kis provokáló kérdés ismét.

2023. jan. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
74%

Ez is egy olyan téma, amivel ismételten éket lehet verni az emberek között. Nem az a lényeg, ki oltott és ki nem. Hanem az, hogy a két tábor a végtelenségig szekálja egymást. Aki oltott, okoskodjon annak, annak nem az, és fordítva. Ahelyett, hogy békén hagynánk egymást.

De ugyanez az állatvédelem, a zöld környezet, bio élet, akkugyár. Férfi-nő, gyerek-felnőtt. Az ellentétek. Ahol két tábor van. Ahelyett, hogy mindenki befogná a pofáját, megyünk egymásnak mindenhol. Itt, facen, hírekben, a munkahelyen, családon belül. A társadalom undorító.

Semmit nem gondolok az oltottakról és az oltatlanokról sem.

Semmilyen hatással nincsenek az életemre. Én nem vagyok oltva, de nem emlékszem hátrányára, hogy korlátozva lettem volna. Nem rémlik, hogy bármiben akadályozott volna. Nem tudom felidézni.

2023. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
55%
Egyedül nekik volt agyuk és gerincük,az oltottak meg mennek a lecsóba.Termédzetes szelekció.
2023. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
32%
Ostoba 4-es,te vagy defektes,nem mások.
2023. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tokmind1 ki oltott meg ki nem. Sose vagyok beteg de edzes miatt kenytelen voltam 2ot bevallalni,h legyen vedettsegi.. ha tudtam vna h csak eddig tart akkor be se adatom. Mind1 ha megint elkezdik ezt a fszsagot en tuti nem olttatok meg foglalkozok vele. Amugy is letiltottam mindenfele hirportalt meg politikai szrsagot, tv adot meg mindent. Semmi sem erdekel ezekbol es tudni se akarok rola. Koszi en jol elvagyok a sajat dolgaimmal
2023. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!