Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról, akik...

Mit gondoltok azokról, akik nem oltatták be magukat covid ellen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 23:51
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
15%
Mindenki oltogatni fogja magát,aki eddig is oltogatta magát,le fognak térdelni a gyáva emberek...a jutalmuk pedig a kínszenvedés és a halál lesz.Lehet köpködni,de lexarom,ha valaki nem tudja elviselni a durva valóságot.
2023. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően mindenkinek a magánügye. Az én környezetemben csak oltatlanok haltak meg covid-ban(már akit ismertem), de szinte még csak akkor, amikor lehetőség se nagyon volt oltásra. Volt köztük 4 gyerekes édesanya a 40-es éveiben járva és 8 hónapos terhes kismama is a 30-as éveiben.

De nálunk csak az döntött az oltás mellett, hogy külföldre akartunk menni, ahol kérték, illetve szabadabban akartunk mozogni országon belül is.

Engem az zavar, de az nagyon, hogy azóta bárki bármiben meghal, az oltatlanok jó része vérmesen ráugrik a témára és az oltást okolja. Holott a nagy járvány lecsengése óta ugyanannyian halnak meg emberek, mint előtte és ugyanolyan változatosan. Az oltatlanok sokkal inkább benneragadtak ebbe a járványmizériába.

2023. febr. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
57%

Azt mondják, a pandémiás megbetegedéseknek köze nem volt a vírushoz, ez egy mesterséges aeroszolos biofegyver volt, amit egyesek szerint a tetőtől-talpig bebugyolált mindenhol IS "fertőtlenítő" emberkék terjesztettek el. Ez volt az egyik módszer. Videókon is mutatták, hogy éjszaka szórták földi és égi járművekből a cuccot. Én kint voltam a szabadban, sehova nem mentem, utána olyan beteg lettem mint az állat. Életemben nem voltam ilyen szarul! Logikai bukfenc!


Tehát benne volt a levegőben, nem másoktól kaptam el!


Aztán jött a vakcina, ez volt a "megoldás"! Mellékhatásokról is szó esett, sztrókok, infarktusok, bénulások, halálesetek az oltás csoportokban.


Tamási József és Pócs Alfréd ezért melózik éjjel-nappal!


[link]


Nem muszáj elhinni! A transzhumanisták népességcsökkentésről és meddőségről beszélnek. Egyre több a rendellenes menstruáció, a nőgyógyászati problémák, a rossz közérzet, a rosszullétek, persze ezek mind a "természet" velejárói!


Több orvos felhívta a figyelmet, megvan az esélye, hogy aki beoltotta magát, annak 4-8-10 éve van hátra.


Aki nem hiszi, ne higgye, hiszen ez csak konteó!!!

2023. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
32%
Okosak! Nem kísérleti állatok. Hallgatnak az ösztöneikre, túlélő típusok,akiket nem lehet megvezetni.Nem zsarolhatók ! Majd az idő eldönti kinek volt igaza!Nekem van egy tippem :)
2023. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

24-es!

Én sem oltattam be magam, nem is akarom. De emlékszem, hogy a kifejezetten oltás ellenesek riogattak, hogy az oltottak 1 éven belül meghalnak. Aztán nem haltak meg, szóval senki nem tud semmit, az idő sem fogja eldönteni, később sem derül ki semmi.

2023. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%

Ha hiszünk világszerte a szakembereknek - miért ne hinnénk? akkor akadályozták a járvány megfékezését és igen, veszélyeztettek másokat.

Az érthető, hogy az ember aggódik lehetnek-e az oltásnak komoly mellékhatásai de semmi komoly vagy akár anekdotális infót nem hallottam erről (ismerős akinek ismerősének komoly baja lett volna), csak az a nagydarab 'orvos' mi a neve típusú emberek terjesztették ezeket a sztorikat, vagyis konteóhivők. Az ilyen sztorik miatt éledt fel az Eu-ban a kanyaró pl egyes helyeken, mert a hülyeség terjed.

A betegségben ember halt meg épp elég, nem csak 100 évesek, nálunk a faluban a doki férje aki 60 sem volt, sportos erős ember, plusz meg pár akit nem ismerek. A szomszéd azóta sem jött teljesen helyre, pár hétig necces volt, hogy túléli-e, most nem bírja magát rendesen pedig 2 év is eltelt. Nyugdíjas de azelőtt dolgozott rendesen a kertben - kaszált, kapált, állatot tartott.

Szóval mostani infók alapján azt gondolom, hogy nem kellene emberek meghaljanak azért mert valaki konteókban hisz. A fényevést még megértem, ha csak magának okoz kárt vele, csak bátran; mellesleg érdekes, hogy annyi embert kezdte érdekelni hirtelen az egészsége aki egészségtelenül eszik, nem mozog, esetleg iszik / dohányzik vagy kövér, stb amik bizonyítottan kockázatot jelentenek, mégis egy elméleti, internetről egymásnak továbbosztott dolog kezdi foglalkoztatni őket? Annakidején én is sokat gondolkodtam és berzenkedtem a mindenféle kötelező hülyeségek ellen, de azért józan paraszti ésszel valahogy mégis fura ez a tiltakozás a fentiek fényében.

2023. febr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%

22


1. Nem volt semmilyen "covid járvány".

2. Megölték az embereket,nem "covid"-ban haltak meg.

3. Nincs semmiféle bizonyítékod rá,hogy "oltatlanok" haltak meg,"többen","covid" miatt.

4. Szintén baromság,hogy "oltatlanok" rugóznának a témán.Most is cssak az injekcióimádó vírusrettegők teszik fel a nagyobbnál nagyobb kovidbaromságos kérdéseiket.

5. Megkaptad-e már a 87. holtásodat?Ha nem,akkor irány a holtópont!Csak utána ülhetsz vissza hazug kommenteket írogatni...szigorúan 6 maszkban!!!

2023. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
23,annyit fűznék hozzá,hogy vegyi az a biofegyver és ezer módja van a terjesztésének.A konteózgatós agyhalottak meg higgyenek a covid vallásukban,a hülyék pusztulnak el elsőnek.
2023. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
78%
24,ott a pont!!
2023. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
63%
25,már az elmúlt egy évben is rengetegen döglöttek meg a csodaoltástól.A kísérleti állatok mind felfordultak tőle.Gondolj bele a dolgokba hosszú távon.Csak a szenteltvizes vajcinák nem öltek.
2023. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!