Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember aki nem...

Van olyan ember aki nem oltatta be magát korona vírus ellen? Ha igen akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 12. 21:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
60%

Persze, vannak!


Azért nem, mert miután látták, hogy mi történt a beoltottakkal a környezetükben és hogy ők kivétel nélkül mind megbetegedtek, az oltatlanok meg nem, ezért józan ésszel belátták, hogy jobb nekik nem beadatni a mérget és úgy vélik, hogy ezzel jó döntést hoztak az egészségükre nézve, míg az oltatlan nem placebósok mind megbánták az oltást.

2022. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
40%
jav: míg az oltott, de nem placebósok mind megbánták az oltást.
2022. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Én oltattam és fél évre tönkrevágtam magam. Magas pulzus, szédülés, szívritmus zavar, magas vérnyomás, hajhullás, légszomj, 2 pfizer után fél éven keresztül..
2022. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Kólauborkával ***** válasza:
79%
A környezetemben egyedül nem oltattam, de igazából csak azért, mert semmi olyat nem csináltam amihez kellett volna, egyébként nem vagyok oltás ellenes és nem gondolom, hogy ez ördögtöl való módszer lenne a betegségek elleni küzdelemben.
2022. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy van. Én sem oltattam be magam és elég sokat ismerek. Azért nem, mert minden vírussal és oltással kapcsolatos információ és intézkedés, komolytalanná, gyanússá tette az egészet.
2022. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
58%
Mert ha öngyilkos akarok lenni, akkor majd felvágom az ereimet vagy kiugrok az ablakon, de nem egy oltás által akarok megmurdalni. ennyi
2022. szept. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Én be vagyok oltva 3x mégis semmi jó nem származott belőle. Nem vagyok oltás ellenes és nem tudom, hogy mi lett volna, ha nem vagyok oltva, de a harmadik oltás után kaptam el a koronavírust és nem kerültem abba az állapotba, hogy kórházba legyek csak szarul voltam 2-3 napig. Utána pedig kb 5 napig szimpla megfázás volt.


Viszont amióta be lettem oltva durva gyógyszerallergia alakult ki. Előtte 28 évig semmi, most meg.. ne mondja nekem senki, hogy ez csak véletlen egybeesés.



Illetve majd jön megint a 20ik hullám meg a nem tudom én sokadik oltás, de biztos, hogy többet nem adatok be.

2022. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
93%
A nagymamám, és az akkori párom beoltatták magukat, és mindkettőjüktől azt hallottam, hogy irdatlanul betegek voltak utána. Az interneten is tömérdek olyan panaszt lehetett olvasni, hogy az oltás óta újabb és újabb betegségek jöttek ki az embereken. Számomra ez bőven elég volt ahhoz, hogy eltántorítson.
2022. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
71%

Én és a családom sem. Biologikusan állunk a "betegségekhez".

Amúgy tíz éve járjuk az állítólagos európai gócpontot (Veneto tartomány). Semmi bajunk nem lett.

2022. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%
Azt már csak slussz poénnak mondom, hogy a testemen is viszketés allergia jött ki, de nem tudom mi a szartól, sokszor nem is vettem be semmit és elkezdtek irdatlanul viszketni a végtagjaim. Kezem, az ujjaim akkor volt, hogy a lábam.. Most nem tudom, hogy ez korona vírus utóhatás, vagy oltás miatt, de előtte soha semmi ilyen nem volt. Nem vagyok tetves, se rühes, tisztálkodom rendesen, nem használok semmi új parfümöt se semmit, nem eszek semmi olyat amit eddig ne ettem volna kb és néha ez előjön. Bár egy 2 hónapja talán nem volt ilyen, de előtte előfordult havi 2-3 alkalommal. Szóval köszönöm szépen, ha tigriskór jön akkor se óltatom be magam többet. Mindaddig ameddig nem lesz normális bizonyítottan hatékony védőoltás ami nem ilyen kísérleti szar, mint ezek.
2022. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!