Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az...

Mit lehet tenni ebben az esetben, ha valaki feltűnően kötekedni akár?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyanazon az útvonalon jövök haza a fővárostól vidékig. Busz, gyaloglás, vasútállomás.

Körülbelül egy hónapja egy férfival egy boltban egyszerre voltam ott. Feltűnően nézett, én is rá néztem. Nem tulajdonítottam neki különösebb jelentőséget, hiszen velem is előfordul, hogy akaratlanul is megbámulok valakit - nemtől függetlenül.

Ám, azóta rendszeresen feltűnően megbámul, mikor elmegyünk egymás mellett! Ahogy észrevettem, rendszeresen keresztezi egymást az útvonalunk, csak ő általában szemben jön velem.

Bár, érdekes, hogy volt, hogy bementem egy közeli plázába és meglepődtem, mert ott is ott volt! Ám, akkor szerencsére nem vett észre.

Ma azonban szintén mellettem jött el és közepes hangerővel nevetett egyet miközben bámult!

Egyébként, nem lógó fejjel, görnyedve szoktam menni. Tehát, ezért nem is értem, miért szemelt ki magának!

Nem vagyok félős típus, de, kerülöm a balhét! Főleg, hogy nálam amúgyis magasabb, nagyobb darab. Meg egyébként sem voltam sosem az "Gond van, Tesóm?" típus.

A pasas meglehetősen barátságtalan ábrázatú, csapzott kinézetű, melós ruhában van mindig.

Lehet, üldözési mániám van, de tinikorom óta Budapestre járok fel és láttam már olyan eseteket, mikor valaki csak úgy belekötött egy másik emberbe!

Annyira azért nem félek, mert ott van a rendőrség 200 méterre. Meg, igazából, amíg ő nem szól hozzám, nem veszek róla tudomást. Főleg, hogy meglehetősen nyugodt természetű vagyok.

De, tényleg eléggé zavar, mikor valaki idegen, nem túl bizalomgerjesztő alak, amikor csak összefuttok feltűnően bámul.

Nyilván, tisztában vagyok vele, hogy a látszólag kötekedő, bolondnak tűnő illetőket figyelmen kívül kell hagyni, mert, ha az ember reagálna a nem túl barátságos közeledésükre, kihívásnak vennék (mint bizonyos vadállatok az állatvilágban...) .

Az érdekelne, ki mit reagálna ilyen helyzetben. Mi ilyenkor a megfelelő reakció.



2023. jan. 30. 21:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nem te voltál aki kiírta ide hogy beszólogat neki a pénztáros meg biztiőr a sparban?
2023. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam.
2023. febr. 1. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!