Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolják egyes férfiak...

Miért gondolják egyes férfiak úgy, hogy teljesen normális úgy hivatkozni a nőkre hogy “dugható”?

Figyelt kérdés
Csak szerintem gyomorforgató ez? Hogy nem elég, hogy így hivatkoznak a nőkre, még kényszert is éreznek arra hogy minden új nőt akit látnak, csoportosítsanak hogy “dugná” vagy “nem dugná”….nyilván, tisztelet a kivételnek, de aki így beszél a nőkről, mit érez?
2023. jan. 31. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%

Hát ez leginkább a "nem dugható" kategóriába sorolt nőket szokta zavarni. Talált?


Mit éreznek? Talán erekciót, vagy legalábbis kellemes bizsergést.

2023. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem talált, pont azért is zavar mert túl sokszor kaptam meg, hogy “dugnálak” mint “bók”. Szerintem ez undorító.
2023. jan. 31. 11:02
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Miért lenne undorító a szex vagy az erre vágyakozás? Neked valami baj van a fejedben.
2023. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Első, nem. Ez a normális értékrendű embereket zavarja.

A jóérzésű nőket is, akiket zavar, ha nőtársaikra vagy rájuk ilyen jelzőket használnak.

2023. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Jaj. Semmi baj a szexxel, lehet rá vágyni is..én is szoktam. Csak nem nézem tárgynak a másikat, mert ezzel a kijelentéssel én annak érzem magam, csak egy húsdarabnak.
2023. jan. 31. 11:23
 6/25 anonim ***** válasza:
95%

#4: a szex nem undorító, és a vágyakozás sem.

Kérdező, ezt a jelzőt értelmes férfiak nem használják, és nőként engem is nagyon zavar, hogy ha valakire ezt mondják. Miért nehezebb a csinos, szép, vonzó szavakat használni?

2023. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően teljesen jogos a kérdésed, de helyesebb lenne úgy feltenni, hogy egyes emberek miért gondolják úgy, hogy normális, ha úgy beszélnek más emberekről, mint a náluk alsóbbrendű lényekről.


Azért fontos különbség ez, mert így az ember észreveszi a párhuzamot a férfiak puttó közönségessége és a nők apró alattomsságai között. Mert bizony a nők sem szentebbek egy kicsit sem. Ez a "dugható", meg "megér egy patront" és társai a férfi analógiája annak, amikor a nők kuncognak, hogy "kisfiú", meg "kevés ő nálam labdába rúgni". Igen: sokkal közönségesebb és alpáribb a fickós változat, de szerintem nem ez a lényegi különbség.


És akkor a válaszom a miért kérdésre: azért érzik normálisnak, mert ez amolyan tipikus pasis viselkedés, mint megbeszélni reggel, mekkorát szartunk. Ez egy amolyan tipikus gender studies kérdés lehetne, hogy a közönségesség hogyan vált tipikus férfi vonássá.


Ha pedig az érdekel, mi a mögöttes mozgatórugója, akkor a válasz mindkét nem esetén a hatalmi pózolás: ha azt mondom, "az a nő nekem max egy patront ér", vagy hogy "köszi, nem randizom kisfiúkkal" akkor igazából azt mondom, "én iiiilyen, nagy vagyok".

2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

" ez amolyan tipikus pasis viselkedés, mint megbeszélni reggel, mekkorát szartunk"


EZ nem "pasis" viselkedés, hanem primitív!

2023. jan. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

"EZ nem "pasis" viselkedés, hanem primitív!"


A kettő nem zárja ki egymást. Ez egy primitív és közönséges viselkedés, ami a férfiak körében jellemző. Én nem mentegettem ezzel a férfiakat.

2023. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Mert szerintük ez egy jó poén. Utoljára a gimis suttyó haverjaim osztályoztak így minden “lyukat”, aki elment mellettük. Sunáznám, dugnám, ezt bottal se..


Értelmük már akkor is a béka … alatt volt. Fiúként kénytelen voltam művigyort imitálni, mert kiutáltak volna.

De ennek már 15 éve, amióta dolgozom, egyetlen férfi kollégámtól sem hallottam hasonlót. Mondjuk az igaz, hogy nem gyárban robotolok, ahol végezte ez a sok akkori iq huszár, hanem irodai közeg, sok munkával. Itt már mindenki családos, vagy komoly kapcsolatban van, amúgy sem lenne az beszédtéma ki hogy néz ki, és mit kezdene vele. Max. csajok egymás közt megbeszélik, ez-az milyen fotogén, de jól öltözik, vagy jó a sminkje, stb.

2023. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!