Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben illik állásinterjúra...

Miben illik állásinterjúra menni multihoz?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 21:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanabban mint bármilyen másik munkáltatóhoz.
2023. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Ha nő vagy, bikiniben, ha férfi, szoknyában. Ezzel tutira felhívod magadra a figyelmet.
2023. febr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Picit elegánsabban, de nem puccosan.
2023. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem egy olyan farmer ami nem kék színű hagyományos, hanem például fekete, egy inggel és egy normálisabb felsővel teljesen jó választás. Szóval ilyen öltöny meg ilyesmi szerintem felesleges, de azért legyél elegáns és jól öltözött. Tiszta körmök, legyél megfésülve, borotválkozz meg stb..


Mondjuk attól függ, hogy mi a nemed alapvetően.. férfit írtam le, mert nőnek én úgyse tudnék divat tanácsot adni.

2023. febr. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
acélbetétes bakancs, szegecses bőrdzseki
2023. febr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Meghatározza a munkakör, amit nem írtál...

Dolgozni is akarsz vagy csak főnök alá feküdni vajon...

2023. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 Még nemet se írtam nyomiarc.
2023. febr. 3. 00:18
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
LMBTQ nem szégyen az manapság.
2023. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb multinál már nincs zakófétis. Az összes interjúmra farmerban és egy elegánsabb blúzban vagy egy kb térdig érő szolidabb ruhában mentem, nem aggódtam túl. Férfiaknál is teljesen rendben van a farmer-img kombó, de egy elegánsabb garbó is ugyanúgy oké szerintem. Nekem még nem volt ebből problémám, sosem szóltak be rá, nem is érdekelte őket. Banki környezetben lehet, hogy fontosabb ez, de ahol nincs ügyféllel kapcsolata az embernek, ott már mindenki kényelmes ruhában jár dolgozni.


A VS nálunk a Visual Studiot jelentette, nem a Victoria's Secretet. :)

2023. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Nincs a cégnek valami kedvcsinálo videója? Miben vannak a munkavállalók? Ha latsz ilyet akkor abban a stílusban próbálkozz te is.
2023. febr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!