Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne kezdeni az életemmel?

Mit lehetne kezdeni az életemmel?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, és egyáltalán nincs semmi fogalmam arról, hogy mit csináljak az életemmel... vagyis, inkább csak nem találom a hivatásomat. Hála Istennek, számos dologban tudnék remekelni, de talán ez az oka annak, hogy nem tudok választani. Nincs olyan dolog, ami mellett teljes egészében el tudnám magam kötelezni.

Ha lehetne, valaminél többet várnék az olyasfajta válaszoktól, hogy menjek el gyárba dolgozni, amíg nem lobban fel fölöttem az a bizonyos villanykörte.


2023. febr. 3. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát, pedig semmi olyat nem írtál, amiből jobb tanácsot lehetne adni....
2023. febr. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Én tudom javasolni, hog ymenj el pszichológushoz. Én anno azért kezdtem el járni pszichológushoz, mert "nemtom ki vagoyk és mit akarok". És azon kívül, hogy útba ejtettünk nem egy olyan problémát ami egyébként jelen volt és gátolt, rengeteget megtudtam magamról, sokat segített az önismeretben.
2023. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Én amikor depressziósnak érzem magam kimegyek mondjuk a Dunapartra, menj el vegyél magadnak valamit találj új hobbikat (pl. origamizás, rajzolás,) nem is kell, hogy hasznos legyen, csak dobja fel a kedved, nem kell erőltetni a dolgokat, majd találsz valami érdekeset, utána majd rájössz miket szeretsz, és belekezdesz valami olyan munkába, ami tetszik, kezdő munkának például mehetnél könyvtárosnak az csendes és nyugodt, vagy egy kis kávézó, vagy teázó is menyugtathat:)
2023. febr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyira homályos a kérdésed, hogy ennél homályosabb szinte nem is lehetne.

Valami ilyesmit javaslok, de lehet, hogy ez a te korosztályodnak már nem elérhető:

[link]


Viszont más coach talán még segíthet.

2023. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy homályos a kérdése, hisz pont az a lnyege, hogy fogalma sincs mit kezdjen magával:D Ha határozott lenne ezügyben, nem lenne ez a kérdése:D
2023. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"csak nem találom a hivatásomat" azt írod hogy számos dologban tudnál remekelni ez jó mert én pl nem voltam semmi én jó, szerencsére volt segítsége az elinduláshoz. Nem tudom mi lenne most belőlem ha nem így lett volna, max egy eladó szakma telt volna ki a kevés önbizalmamból.

Amit még szoktak bánni az emberek idősebb korukra az az hogy nem tanultak eleget. Ezzel egyszerűen nem veszíthetsz. Nem írtad milyen végzettséged van, jó lenne tudni. De mivel azt írtad érzel magadban lehetőségeket ezt ki kellene használnod. Ha nem akarod a szakmádban tovabbfejleszteni magad válassz egy másik szakmát, egy olyat amit úgy érzed el tudsz végezni. Mert 30+osan már nagyon nehéz lesz visszaülni az iskolapadba.

2023. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy mi az, amit szeretnél csinálni, hanem hogy miből lehet jól megélni, azok közül mit tudnál megcsinálni, és valamennyire szeresd is. Nem kell ezt túlgondolkodni, mert csak elmegy az ember felett az élete.
2023. febr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!